banner77

Ceylan Balduk Kurtul Görevlerinden istifa etti! Ne kadar da istifa etse bu şehir onun göz bebeği

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Onursal Başkanı Merhum Mehmet Balduk’un kızı Nazlı Ceylan Balduk Kurtul Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odasındaki tüm görevlerinden istifa ettiğini açıkladı.

Ceylan Balduk Kurtul Görevlerinden istifa etti! Ne kadar da istifa etse bu şehir onun göz bebeği

Kahramanmaraş Sanayisi ile kentin sosyo ekonomik gelişmesinde büyük emekleri olan Ticaret ve Sanayi Odasının efsane başkanı Merhum Mehmet Balduk’un kızı Nazlı Ceylan Balduk Kurtul, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanlığını da yazdığı istifa mektubuyla bırakmış oldu.

1981 yılında doğan ve daha 14 yaşındayken babası Merhum Balduk’un KMTSO Başkanı olmasıyla Ticaret ve Sanayi Odasıyla tanışan Nazlı Ceylan Kurtul, tam 27 yıldır Ticaret ve Sanayi Odası hayatlarının bir köşesinde yer etti. Merhum Balduk’un 2011 yılında görevi bırakmasının ardından uzun uğraşlar sonucunda Nazlı Ceylan’ın yönetime girmesine ikna edilen Balduk, kızı Nazlı Ceylan için tam bir rol model olmuştu.

Babasının hatıratını yaşatmak için kentte çeşitli sosyal sorumluluk projeleri oluşturan Kurtul Balduk, son KMTSO seçimlerine de girmek istememiş, fakat mevcut başkan Şahin Balcıoğlu’na söz verdiği için seçimlere girmişti.

Duruşu, kentini düşünmesi, çalışkanlığı ile babası Merhum Balduk’un izinden giden Nazlı Ceylan Balduk Kurtul’u kent halkı ise bağrına basmaya devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2022, 09:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner67