En centilmen seçim olmuştu! Muhtar Ahmet Okur herkesi bir araya topladı!

Seçimin en centilmence geçtiği mahalle olan Namık Kemal’de muhtar olan Ahmet Okur, Pazar günü bir yemek tertip ederek, mahallenin birlik ve beraberliğini pekiştirmek adına güzel organizasyon gerçekleştirdi.

En centilmen seçim olmuştu! Muhtar Ahmet Okur herkesi bir araya topladı!

31 Mart Yerel seçimlerinde rakipleri ile birlikte birliktelik mesajı veren ve mahallesi için tüm yatırımları almak için çok çalışacağını belirten Ahmet Okur, seçim sonrası bir yemek tertip ederek mahalle halkı ile buluştu. Leziz yemeklerin yapıldığı organizasyonda herkes hep birlikte yemek yiyerek dua etti.

Konu hakkında bir açıklama yapan Namık Kemal Mahallesi Muhtarı Ahmet Okur: “Elimizden geldiğince temiz bir seçim gerçekleştirdik. Rakiplerimizin hepsi ile fikir birliği yapıp temiz bir seçim gerçekleştirdik. Sonuçta, en centilmen seçim bizim mahallemizde oldu. Tabi ki kazanan mahallemiz ve birlikteliğimiz oldu. Seçim sonrası Pazar gününü de bahane ederek, ‘Birlik ve Beraberlik’ yemeği tertip ettik. Çok şükür soframıza herkes geldi. Seçim artık geçti, şimdi hizmet zamanı. Mahallemizin sorumluluklarını yerine getirmek için gece gündüz çalışacağım. Bunun ilk adımı olarak ta bu yemeği organize ettik. Gelen mahalle sakinlerimizin ” dedi

Haber: Mustafa Kılınç

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER