banner77

İyi Partili kadınlardan gövde gösterisi!

İyi Parti Kahramanmaraş Kadın Politikaları Başkanlığınca İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kadın Politikalar Başkanı Av. Ünzile Yüksel’in katılımıyla ‘İyiler için Kahvaltı’ Programı düzenlendi.

İyi Partili kadınlardan gövde gösterisi!

Özel bir pastanede düzenlenen etkinliğe beklenenin üstünde katılım sağlanması İyi Partililerde memnuniyet oluşturdu. Programın açılış konuşmasını yapan İyi Parti Kahramanmaraş Kadın Politikaları Başkanı Ayla Çifçi parti olarak kadınlara verdikleri öneme vurgu yaptı.


İyi Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Ahmet Çabukel’de yaptığı konuşmada Kadının elinin değmeden hiçbir şeyin değişmeyeceğini bildiklerini, organizeye imza atan Kadın Politikalar İl Başkanı ve ekibini kutladı. Çabukel; “Bu süreçte birçok zorluklarla karşılaştık, bu yolda ilerlerken iyi veya kötü anılarımız oldu ama hep bir eksiğimiz vardı, eksiğimiz tamamlanmadan iktidar olmamız imkansızdı. İşte o eksiğimiz kadınlarımız, bizi doğuran annelerimiz, geleceğin sahipleri olan, her bir kişiyi ikna edebilecek kabiliyeti, her kapıdan içeri girebilecek, herkesin misafir edebileceği siz kadınlarımızdır. Bir cesur kadının önderliğinde kafasını bile dışarı çıkaramadığı, korkudan eve sığındığı o dönemde, içerisindeki cesareti eline alıp sokak sokak, cadde cadde dolaşan elektrikleri kesilmesine rağmen gür sesiyle bağıran, salonları iptal edilen, yollarına barikatlar kurulan, çöp konteynerleriyle yolları kesilmek istenen o cesur yürekli kadına buradan selam olsun.  Tüm kadınlarımızdan burada bir kere daha yüksek sesle söz istiyorum. Ayağa dimdik kalkıp el ele tutuşup bu günden tezi yok küsleri barıştıracağız ve birlik olacağız, iyilik için çalışacağız sözünü tüm cesur kadınlardan en yüksek sesle aldı.” Dedi.


İyi Parti Kadın Politikaları Genel Başkanı Av. Ünzile Yüksel konuşmasına Genel Başkanı Akşener’in selamını ileterek konuşmasına başladı. Yüksel şöyle konuştu; “Ne güzel bir gündeyiz, ne güzel bir topluluktayız. Allah hepinizden razı olsun bu organizasyonda emeği geçen İl Başkanlığı ve Kadın Politikaları Başkanlığına, destek olan tüm arkadaşlara tekrar huzurunuzda teşekkür ediyorum. En büyük teşekkür siz kadınlarımıza. Gönül bahçemin gülleri, iyilik melekleri Türkiye'nin yürekli kadınları! Allah hepinizden razı olsun, eğer bu coğrafyada sonsuza kadar var olacağız. İyi ki kadınlar var, İyi ki iyi ve cesur kadınlarımız var. Cesur yürekli kadınların lideri Sayın Meral Akşener; yiğit meydanda belli olur. O yiğitler burada! O cesur yürekliler burada” dedi.


Yeni üye olan kadınlara rozet takılmasının ardından İyi Parti İl Başkanlığını ziyaret eden heyet, yeni katılımlara rozet taktı. Ardından esnaf ziyaretinde de bulunan İyi Partili heyet, sivil topluk kuruluşu ziyaretleri de gerçekleştirdi.
Etkinliğe İyi Parti Kadın Politikaları Genel Başkanı Av. Ünzile Yüksel’in yanı sıra Kadın Politikaları Genel Başkan Yardımcısı Av. Kadriye Ünler, Kadın Politikaları Genel Başkan Yardımcısı Sevgi Yalav, GİK Üyesi Av. Güney Kodaz, GİK Üyesi Av. Furkan Kamalak, İyi Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Ahmet Çabukel, İyi Parti Kurucu İl Başkanı Faruk Atlı ve çok sayıda partili katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner67