KAHRAMANMARAŞ GAZETECİLER CEMİYETİ’NDEN EMNİYET MÜDÜRÜ CEBELOĞLU’NA ZİYARET

Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti (KGC) üyeleri, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 177. yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti. İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, KGC Başkanı Sermet Çuhadar ve beraberindeki gazetecileri makamında kabul etti. Cebeloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kentin asayişiyle ilgili bilgilendirme yaptı. Ziyaret sırasında Başkan Sermet Çuhadar, İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu ile Basındaki gelişen Teknoloji ve dijital habercilikte kimlik belirsizliği, sosyal medya ve internet yasası, sektörde yaşanan sıkıntılar ile ilgili fikir alışverişinde bulunarak, geçmişi şan ve şerefle dolu Türk Polis Teşkilatının devletimizin bekası ve vatandaşlarımızın güvenliği için mesai mefhumu gözetmeksizin çalıştığını ifade etti.

KAHRAMANMARAŞ GAZETECİLER CEMİYETİ’NDEN EMNİYET MÜDÜRÜ CEBELOĞLU’NA ZİYARET

Başkan Çuhadar konuşmalarını şu şekilde sürdürdü; “Türk Polis Teşkilatı kurulduğu günden bu yana, ülkemizde huzur ve güvenliği sağlamayı, vatandaşımızın can ve mal güvenliği ile devletimizin bölünmez bütünlüğünü hedef alan tehdit ve tehlikelere karşı mücadele etmeyi kendisine vazife edinmiştir. Yetkisini kanunlardan alarak görev yapan bu güzide teşkilatımız asayiş, terör, kaçakçılık, siber suçlar ve daha birçok alanda fedakârca görev yaparak ve amansız bir mücadele vermektedir. Bu nedenle bizlerde Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Derneği olarak, bu kutlu görevi yerine getiren Türk Polis Teşkilatını kutlamak için İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu’nu ziyaret ederek anlamlı günlerini kutladık” dedi.

Çuhadar;“ Sayın Müdürümü kutluyorum. Kahramanmaraş’a gösterdiği bu çabayı da yürekten destekliyoruz. Son zamanlarda gerçekten Kahramanmaraş’ta asayiş açısından  çok olumlu şeyler oluyor. Bu yıl Türk Polisi Teşkilatının 177. Yılı kutlanıyor. 177 yıl öncesine kadar dayanan bu haftanın sonsuza dek devam etmesi temennisiyle kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Emniyet başta Emniyet Müdürümüz olmak üzere, tüm Polislerimizin haftasını kutluyoruz dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Emniyet Müdürü Cebeloğlu ise; “ Sayın Başkan’a ve Yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerimi sunuyorum. Bizlerin tabi ki halka hizmet noktasında yaptığımız çalışmaları kamuoyuna aktarılması, vatandaşlar tarafından bilinmesi  özellikle bunun aktarılması çok değerli gazetecilerimizin çabası ile  kamuoyu konulardan haberdar oluyor. En azından kendimizi anlatma, yaptığımız iş ve işlemleri,  genel güvenlik konularının değerlendirilmesi noktasındaki tüm paylaşımlarda, adeta bizim ortak paydaşımız olarak kabul ediyoruz. Gazeteci arkadaşlarımızı ve bu konudaki STK’ları  Ben kendilerine teşekkür ediyorum. Başkanımızla sık sık görüşüyoruz. Her zaman desteleri de bizimle beraber. Kendilerine ve Yönetim kurulu üyelerine tekrar teşekkür ediyorum”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66