Kahramanmaraş sokakları kısıtlamanın son gününde boş kaldı!

Kahramanmaraş'ta sokaklar, İçişleri Bakanlığı tarafından 31 ilde ilan edilen sokağa çıkma kısıtlamasının son gününde de boş kaldı. Kentte cadde ve sokaklar sessizliğe bürünürken, kısıtlamadan muaf olan ve duraklarda bekleyen vatandaşları polis ekipleri gidecekleri yere bırakıyor.

Kahramanmaraş sokakları kısıtlamanın son gününde boş kaldı!

İçişleri Bakanlığınca 30 büyükşehir ile Kahramanmaraş'ta il sınırları içinde 4 gün sokağa çıkma kısıtlaması getirilmesinin ardından Kahramanmaraş'ta genelinde cadde, sokak ve meydanlar sessizliğe büründü. Polis ekipleri yasağın başlamasının ardından kent genelinde farklı noktalarda kontroller gerçekleştirirken, vatandaşları da uyardı. Sokağa çıkan bazı vatandaşları durduran ekipler, kimlik kontrolü yapıp vatandaşları evlerinde kalmaları gerektiği konusunda bilgilendirdi. Kısıtlamadan muaf olanlar, hastane veya acil işleri olup durakta bekleyen vatandaşları ise polis ekipleri alıp gidecekleri yere bıraktı.
Kentin işlek caddesi  olan Trabzon Caddesinde de sessizlik hakimken, yasak kapsamı dışındaki yerlerde çalışanlar sabah saatlerinden itibaren işlerine gitmek için sokağa çıktı.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2020, 11:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner63