banner77

Kahramanmaraş'ta Yenilenen yüzüyle Yavuzlar Petrol hizmete açıldı

Kahramanmaraş Türk Ocağı ve Baro eski Başkanlarından Av. Kemal Yavuz ile kardeşleri Ramazan, Ahmet ve İsmail Yavuz’un işletmecisi olduğu Opet Yavuzlar petrol görkemli törenin ardından hizmete açıldı.

Kahramanmaraş'ta Yenilenen yüzüyle Yavuzlar Petrol hizmete açıldı

Türkiye’nin en büyük akaryakıt markalarından biri olan Opet’le Kahramanmaraş’ın tanınmış ailelerinden Yavuz’lar gücünü birleştirdi. Benzin, Motorin ve LPG alanında en kaliteli yakıtları vatandaşa sunan Yavuzlar OPET Petrol İstasyonu, düzenlenen törenle, dualar eşliğinde hizmete açıldı.

Açılışla ilgili kısa bir açıklama yapan Yavuzlar Petrol Yetkilisi Av. Kemal Yavuz; “Hayırlısıyla bol kazanç bereketli opet ailesinin küçük bir ailesi olarak burada açılışımızı yapıyoruz. Mütevazi bir iş yerimiz var. İnşallah ailemize Kahramanmaraş’a hayırlı bereketli ve uğurlu olur. Güzel hizmetlerde bulunur inşallah. Enerji sektöründe böyle bir ihtiyaç olduğunu düşündük. Opet'de kabul etti. Böylelikle işletme Kahramanmaraşlıların hizmetine açıldı. Açılımıza Valimiz, Milletvekilimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız, Ak Parti ve İyi Parti yetkililerimiz, daire müdürlerimiz, sivil toplum kuruluşu temsilcilerimiz ve eksiksiz katılan tüm dostlara teşekkür ederim.” Dedi.

 Açılış Törenine; Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Fırat Görgel, İyi Parti İl Başkanı Ahmet Çabukel, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Buluntu, Kahramanmaraş Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Narlı, Kahramanmaraş Kurucu Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, AK Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Şahin Avşaroğlu, daire müdürleri, iş insanları ve çok sayıda vatandaşlarr katıldı.

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2022, 10:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
GARİB
GARİB - 3 ay Önce

Dev gibi adamlar açılışta, adamlara bak ya dünyayı dize getirecekler ha.

SIRADAKİ HABER

banner67