Kasaplar Odası Başkan Adayı Deligönül Esnaf Ziyaretinde Konuştu: Birlikte Bütün Sorunları Çözeceğiz!

Kasaplar Odası Başkan Adayı Deligönül Esnaf Ziyaretinde Konuştu: Birlikte Bütün Sorunları Çözeceğiz!

Kahramanmaraş Kasaplar Odası Başkan Adayı Hakan Deligönül, kasap esnafını ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinledi. Deligönül, birlik ve beraberlik mesajı verdiği ziyaretlerde el birliği ile bütün sorunların üstesinden gelebileceklerini söyledi.

Kasap esnafının sevilen ve başarılı ismi Hakan Deligönül, esnafın dertleriyle dertlenmek için başladığı esnaf ziyaretlerini gece gündüz demeden sürdürüyor. Ziyaretlerde esnafın sorunları ve taleplerini dinleyen Deligönül, oda başkanı seçilmesi halinde bu sorunların çözümü için var güçleriyle çalışacaklarını ifade etti. Kahramanmaraş Kasaplar Odası’nın tarihinde hiç alışık olmadığı bir çalışma ortaya koyacaklarını dile getiren Deligönül, “El birliği ile bütün sorunların aşılacağına inanıyoruz. Bu nedenle seçimi kazanmamız durumunda ilk yapacağımız projeler, esnaflarımız arasında birlik, beraberlik ve dayanışmayı sağlama üzerine olacak. Sosyal aktivitelerle dayanışmanın en güzel örneğini ortaya koyacağız. Birlik ve beraberliği ile örnek gösterilen bir oda olacağız” dedi.

Deligönül, şöyle konuştu: “Kasap esnafımıza işlerini en iyi şekilde yapabilecekleri olanaklar sağlayacağız. Onlara fırsatlar sunacak işbirliği protokolleri hazırlayacağız. Proje üstüne proje hazırlayacağız. Öyle ki Kahramanmaraş Kasaplar Odasını en aktif, en çok proje üreten oda haline getireceğiz. Esnafımıza hak ettikleri saygıyı gösterecek, onlara değer vereceğiz. Esnafımız için fazladan mesai harcayacağız. Bizi arayıp da ulaşamayan esnafımız olmayacak. Biz esnafımıza yatırım yapacağız, insana yatırım yapacağız. Dolayısıyla sektörümüze yatırım yapıyoruz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner67