Kervan Ailesi'nden Rektör Bakan'a "hayırlı olsun" ziyareti!

Alpedo Kervan Lezzet Grubu yönetim kurulu başkanı Sami Kervancıoğlu, Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi (KİÜ) Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. İsmail Bakan’a “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Kervan Ailesi'nden Rektör Bakan'a "hayırlı olsun" ziyareti!

Kervan Pastaneleri Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Pekel ve Avukat Mesut Çakar’ın da eşlik ettiği ziyarette, Rektör Bakan’a başarı dileklerini ileten Kervancıoğlu, “Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi’nin gelişim sürecine katkıda bulunacağınıza ve üniversitemizi daha iyi noktalara taşıyacağınıza yürekten inanıyor ve başarılar diliyoruz” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Bakan ise, “Ziyaretiniz bizlere mutluluk verdi. Önemli bir sorumluluk üstlendik. İnşallah bürokrasimiz, yerel yönetimlerimiz ve kentimizin tüm paydaşları ile işbirliği içerisinde olacağız. Sizlerin de destekleri ile üniversitemizi her geçen gün büyütmeye, ülkemiz, milletimiz ve kentimiz için bilim üretmeye gayret edeceğiz” diye konuştu.
Kervancıoğlu, kültür, turizm ve gastronomi üzerine istişarelerin de gerçekleştiği ziyaretin anısına Rektör Bakan’a, Kahramanmaraş'a özgü ceviz oyma sandık takdim etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER