KMSMMO'dan üyelerine e-Dönüşüm semineri

Kahramanmaraş Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (KMSMMO) Başkanı Abdullah Kalın’ın girişimleriyle oda üyelerine e-Dönüşüm semineri düzenlendi.

KMSMMO'dan üyelerine e-Dönüşüm semineri

e-Dönüşüm dünyasında Mali Müşavirlerin hayatını kolaylaştıran uygulamalar hakkında Kahramanmaraş Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası üyeleri bilgilendirildi.

Programının açılış konuşmasını KMSMMMO Başkanı Abdullah Kalın yaptı.

Kalın, yaptığı konuşmasında: “Oda olarak üyelerimizin teknolojiyi yakından takip etmesini sağlamak, yapılan değişiklikler hakkında bilgilendirmede bulunmak ve güncel uygulamalar hakkında bilgi akışı sağlamak amacıyla bugün bir araya geldik. Pandemi dolayısıyla yapamadığımız eğitim programlarımız devam edecek. Bugün bizlere burada bilgilendirme yapacak olan Mali Müşavir Sayın Dr. Alper Erdem ve Mikro Grup temsilcisi Sayın Sencer Ertaş beyefendilere teşekkür ediyorum. Dijitalleşmenin her geçen gün öneminin arttığını hepimiz biliyoruz ve gözlemliyoruz. Bu nedenle bugün e-dönüşüm hakkında bir seminer organize ettik. Katılımlarınız için tüm meslektaşlarımıza teşekkür ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

Bir otelin toplantı salonunda düzenlenen programda Mali Müşavir Dr. Alper Erdem ve Mikro Grup temsilcisi Sencer Ertaş sunum yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner67