Moral bozmaya gerek yok, ayağa kalkacağız inşallah

Depremin üçüncü günü iş yerini açarak hemşerilerine moralmen destek olan Maraş Yöresel Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Taşçı; “Şehrimiz büyük bir afet yaşadı, şehrimizi yeniden ayağa kaldırmak için aday adaylığına müracaat ettim. Rabb’im nasip ederse milletvekilli, olmazsa bir nefer olarak çalışmaya muktediriz” dedi.

Moral bozmaya gerek yok, ayağa kalkacağız inşallah

Kahramanmaraş’ın yöresel ürünlerini Türkiye ve Dünyaya taşıyan Taşçı; “Memleketimiz yıkıldı, Kahramanmaraş’tan gitti demesinler diye iş yerimizi hemen açtık. Biz gideceğiz, siz gideceksiniz memleketimize kim sahip çıkacak? Hem vatandaşlarımıza bir moral oldu hem de yaşanan acının miktarını biraz azaltmış olduk. O günden bu yana tam çalışıyor iş yerimiz. Biz devletimizden çok şey bekliyoruz. Çok fazla yıkım, cenaze var. Allah nasip ederse bunların altından kalkmaya çalışacağız.” Dedi.

ÇOK ÜZÜCÜ OLAY GÖRDÜK AMA BÖYLE BİR AFET GÖRMEDİK

Milletvekili aday adayı olmasının altındaki nedeni de dile getiren Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Muzaffer Taşçı (işbilir) açıklamasına şöyle devam etti; “Bu memleket hepimizin. Ben, bu yola memleketimizi nasıl iyi yerlere getirebiliriz hesabı ile yola çıktım. Allah nasip ederse biz bu memlekete hizmet ederiz. Biz bu memleketin çocuğuyuz. Memleketin tüm sıkıntılarını bilen insanlarız. Bu adaylığım olumlu sonuçlansın ve sonuçlanmasın fark etmez. Bu memlekete bizler her zaman hizmet ederiz. Bizim kuşağımız memleketimizde çok üzücü olay gördü, Koronavirüs sürecini gördük ama böyle bir felaketi görmedik. Allah böyle bir felaketi hiçbir zaman bir daha kimseye göstermesin. Her zaman ayağa kalkmayı biliriz. Çünkü biz Kahramanmaraşlıyız.”

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2023, 21:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER