Otomobillere ozon dezenfeksiyonlu korona önlemi

Kahramanmaraş’ta oto kuaför ve yıkamacıları, korona virüs önlemleri kapsamında otomobilleri ozon dezenfektasyonu ile dezenfekte ediyor.

Otomobillere ozon dezenfeksiyonlu korona önlemi

Korona virüs önlemleri kapsamında çalışma yapan oto yıkamacılar, temizliğe farklı bir boyut kazandırarak otomobillere ozon ile dezenfekte yapıyor. 60 derecelik sıcak buhar ve ozon ile  uygulanan otomobillerin klima, emniyet kemeri ve direksiyon gibi yerler şok etkisiyle dezenfekte ediliyor.


Korona virüs nedeniyle sürücülerin taleplerini karşılamaya çalıştıklarını AutoClub işletmecisi Zahid Gürkan Alkış: “Korona virüs konusunda vatandaşlarımızın duyarlı davranmaları ve gerekli tedbirleri almaları son derece önemli. Bu kapsamda bizler de virüs konusunda gerekli bilgileri aldıktan sonra dezenfekte işlemine başladık. Otomobilleri korona virüse karşı, 60 derecelik sıcak buhar ve ozon sayesinde dezenfekte yapmaya başladık. Bu konuda müşterilerimiz de yoğun bir ilgi göstermekte ve şu anda araçları büyük bir titizlikle temizliyoruz. Elimizden geldiği kadar talebe yetişmeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın bu konuda hassas olmalarını tavsiye ediyorum. Araçların düzenli olarak temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi de son derece önemli. Yaptığımız işlemin tamamı ise 229 lira'' dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2020, 13:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner63