Sermet Çuhadar: "Minnetle anıyorum"

Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sermet Çuhadar: “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nün 4’üncü yıldönümünde, bu güne kadar bu vatan için yüreklerini ortaya koyan, canını hiçe sayan şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyorum” dedi

Sermet Çuhadar: "Minnetle anıyorum"

Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sermet Çuhadar, “Türk milleti 4 yıl önce bugün, dünyaya bir kez daha vatan saldırıya uğradığında, canını gözünü kırpmadan verebileceğini göstermiştir.” dedi.
Çuhadar, 15 Temmuz hain darbe kalkışmasının 4. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Ülkenin bekası için gözünü kırmadan şehit olan Kahramanları minnetle andıklarını ifade eden Çuhadar, şunları kaydetti:
“15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nün 4’üncü yıldönümünde, bu güne kadar bu vatan için yüreklerini ortaya koyan, canını hiçe sayan şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyorum. Türk milleti 4 yıl önce bugün, dünyaya bir kez daha vatan saldırıya uğradığında, canını göz kırpmadan verebileceğini göstermiştir. Türkiye'yi ele geçirmeyi planlayan sömürgeci güçlere gereken dersi vermiştir. Bu mücadelede, Türk basını da her zaman olduğu gibi canı pahasına demokrasinin safında yer tutmuş darbecilere asla prim vermemiştir. Bu her zamanda böyle olacaktır.”

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2020, 13:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner67