Tavuk Dünyası ikinci mağazasını Tekerek’te açtı!

Yeme içme sektörünün güçlü temsilcilerinden Tavuk Dünyası, Kahramanmaraş’taki restoran ağını genişletti. Yenilikçi lezzetleriyle damak tadına hitap eden Tavuk Dünyası Kahramanmaraş’ta Tekerek Yolu üzerine açtığı yeni mağazası ile misafirlerini bekliyor.

Yeme içme sektörünü yenilikçi lezzetler ile tanıştıran Tavuk Dünyası restoranlarına yenilerini ekleyerek hızlı büyümesine devam ediyor.  Son on yılda yeme içme sektörünün en hızlı büyüyen kurumlarından biri olan Tavuk Dünyası son 10 yılda Kahramanmaraş’ta 2’inci Türkiye’de ise 279’uncu şubesini açtı.

MAĞAZANIN AÇILIŞ KURDELESİ KESİLDİ

Tekerek Yolu üzeri Akmansoy bitişiğinde düzenlenen törenle hizmete açılan Tavuk Dünyasının açılışında renkli anlar da yaşandı. Bando Takımının Kahramanmaraş yöresine ait Mihriban Parçası katılımcılardan tam not aldı. Palyaço gösterilerinin de yapıldığı açılışta tüm katılımcılara ücretsiz yemek servisinde bulunuldu. İşletme gün boyu hiçbir müşteriden hesap alınmayacağını da hatırlattı. Kahramanmaraş’ta heyecan oluşturan mağazanın açılış kurdelesini Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, Büyükşehir Belediye Başkanvekili Arif Şen, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Ak Parti İl Başkanı Fırat Görgel, Tavuk Dünyası Operasyon Müdürü İbrahim Göçmen ve diğer ilgililer kesti.

MARKAMIZ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Şairler ve ozanlar diyarı Kahramanmaraş’a Tavuk Dünyasının ikinci şubesini kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Tavuk Dünyası Operasyonlar Müdürü İbrahim Göçmen; “Tavuk Dünyası 10 yıl önce Türk yatırımcılardan oluşan bir kuruluştur. Bugün uluslararası bir Fon şirketi tarafından yürütülüyor ve Kahramanmaraş’ta 2’inci Türkiye’de 279’uncu şubemizi açarak hizmete sunduk. Kuruluşumuz Uluslararası camiada Gagava markasıyla 3 ülkede yer almaktadır.  2023 yılı içerisinde ulusal pazarda büyüme hedefimiz var. Tavuk Dünyası kendine has tarifleri ve lezzetleri ile Türkiye’ye tavuğu yeniden sevdirerek tavuğa farklı bir tat kazandırdı. Böylelikle Tavuk Dünyası tüketici olarak misafirlerimizin ve girişimci olarak yatırımcı adaylarımızın vazgeçilmez tercihi oluyor.” Dedi.

GÜÇLÜ MARKAMIZA GÜÇLÜ YATIRIM YAPTIK

Tavuk Dünyasının işletmecilerinden Mustafa Aslan’da yaptığı konuşmada Tavuk Dünyasının lezzetlerinin tartışılamaz olduğunu, kentte bu tadı tattırmak ve vazgeçilmezi arasına girmek için yatırım yapmaya karar verdiklerini söyledi. Aslan; “Tekerek bölgesine büyük bir Tavuk Dünyası mağazasını açmanın ve kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Güçlü markamıza güçlü bir şekilde yatırım yaparak hemşerilerimize daha kaliteli yiyecek sunmanın da sevincini yaşıyoruz. İkinci şubemiz olan Tavuk Dünyasının şehrin damak tadına hitap eden lezzetleriyle aranılan lezzetler arasında olacağını biliyoruz.” dedi.

TÜM HEMŞERİLERİMİZİ BEKLİYORUZ

Tavuk Dünyasının diğer işletmecisi Mustafa Demir’de yaptığı konuşmada, “Kahramanmaraşlı hemşerilerimizin hepsini yeni mağazamıza bekliyoruz. Lokasyon olarak Tekerek’i seçtik ve burada tüm çocukları ve ebeveynlerini mağazamızda misafir etmeye hazırız.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2022, 16:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER