Kahramanmaraş'a kadın eli değecek Kahramanmaraş'a kadın eli değecek

Ligin önemli karşılaşmasında Alpedo Kahramanmaraş Voleybol Takımı birinci seti 25- 16 ikinci seti 25-18 üçüncü seti ise 25-11 tamamlayarak ligdeki en yakın rakibini 3-0 yenerek maçı kazandı.
Takımın isim sponsoru, Alpedo-Kervan lezzet grubu yönetim kurulu başkanı Sami Kervancıoğlu karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu.
Kervancıoğlu, Takımımızı tebrik ediyorum bu gün de kendi evimizde oynadığımız maçt 9’da 9 yaptılar “Kahraman şehrimize bu sevinci yaşattıkları için takımımıza teşekkür ediyorum. İnşallah Alpedo Kahramanmaraş Voleybol takımımız birinci lige çıkarak güzel bir başarı elde edeceklerdir. Ben tüm kalbimle buna inanıyorum her zaman söylüyorum bizim sevdamız Kahramanmaraş. Biz birlikte güçlüyüz ‘Dedi
Karşılaşmayı izleyen Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Aytekin Yasım ise şu ifadeleri kullandı. Takımımız şehrimize çok güzel bir heyecan kazandırdı. Ben inanıyorum kızlarımız bu işten zaferle çıkacak takımımızı tebrik ediyorum başarılarının devamını diliyorum ” dedi.
Alpedo Kahramanmaraş Kadın Voleybol Takımı Başkanı Hüseyin Akkaya, Bu gün zorlu rakibimizi yenmenin mutluluğunu yaşıyoruz “Biz Kahramanmaraş kadın 2.lig takımı olarak en yakın rakibimiz olan Rasus Kimya Hatay Voleybol takımıyla karşılaştık ve kazandık kendimize başından buyana 1.lig hedefini koymuştuk. Transferlerimizi bu noktada yapmıştık. Biz takım olarak kendimize inanıyoruz, güveniyoruz. Allah’ın izniyle bu takımı Kahramanmaraş’tan 1.lige taşıyacağız. Kazanan Kahramanmaraş olacak” dedi.
Zorlu karşılaşmanın önemine değinen takımın genel koordinatörü Ahmet Paksoy, “ Güzel bir galibiyet oldu ve biz inşallah daha güzel başarılara imza atacağız destek olan herkese çok teşekkür ediyoruz. Dedi.
Takım kaptanı Zehra Coşkunsu maç sonrası şunları kaydetti, “Hedefimiz 1. Lig bizim için önemli olan maçlardan birini kazandık ve en yakın rakibimize 6 puan fark atarak ligde lideriz inşallah lider olarak bu gruptan çıkacağız. “Karşılaşmada tüm arkadaşlarım üzerine düşeni fazlasıyla yaptı ve kazanmayı bildik çok mutluyuz. Dedi.