Kahramanmaraş, Türkiye'nin tekstil üretimindeki önemli merkezlerinden biri olarak öne çıkıyor.

Kentteki bu stratejik sektörün gücünü daha yakından görmek isteyen Kahramanmaraş Valisi Vali Mükerrem Ünlüer, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, ve İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Aral Tekstil'i ziyaret ederek sektörün nabzını tuttular.

baskan-gungor-isletmelerimiz-azimle-faaliyetlerini-surduruyor_2

BAŞKAN GÜNGÖR VE VALİ ÜNLÜER, ARAL TEKSTİL'İN FAALİYETLERİNİ İNCELEDİ

Kahramanmaraş'ta işletme ve fabrika ziyaretlerini sürdüren Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Vali Mükerrem Ünlüer ile birlikte Aral Tekstil'i ziyaret etti.

İncelemelerde bulunan ikili, sektörün önemli oyuncularından olan Aral Tekstil'in Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Çinkay'dan işletmenin faaliyetleri hakkında detaylı bilgiler aldılar.

baskan-gungor-isletmelerimiz-azimle-faaliyetlerini-surduruyor_1

İŞLETME ÇALIŞANLARIYLA ÖĞLE YEMEĞİNDE BULUŞTULAR

Ziyaretin bir parçası olarak İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman da katıldı ve Aral Tekstil'i ziyaret eden heyete eşlik etti. İşletme çalışanlarının samimi misafirperverliğiyle karşılanan Vali Ünlüer ve Başkan Güngör, öğle yemeğinde işletmenin çalışanlarıyla bir araya geldi.

Abdullah Çinkay ve tüm işletme personeli, konuklarına hoşgeldiniz demenin yanı sıra işletmelerini ve sektörlerini daha yakından tanıtmaktan memnuniyet duydu.

baskan-gungor-isletmelerimiz-azimle-faaliyetlerini-surduruyor_3

DESTEK VE TEŞEKKÜRLER BAŞKAN GÜNGÖR'DEN GELDİ

Başkan Güngör, ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, "Ülkemizdeki tekstil üretiminin önemli bir kısmını karşılayan şehrimiz, depremlerin ardından daha büyük bir azimle faaliyetlerini sürdürüyor. Bugün Valimiz Sayın Mükerrem Ünlüer ve İl Emniyet Müdürümüz ile uzun yıllardır sektörde hizmet veren Aral Tekstil'i ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Abdullah Çinkay'dan çalışmaları hakkında bilgi aldık. İşletme çalışanlarıyla bir araya geldik, sohbet ettik, sofralarına misafir olduk. Şehrimizde ticaretin canlanması noktasında gayret gösteren herkese teşekkür ediyor, kolaylıklar diliyoruz" dedi.

baskan-gungor-isletmelerimiz-azimle-faaliyetlerini-surduruyor_4

Aşk mı, Fenerbahçe mi? Kahramanmaraşlı vatandaş eşinden boşandı Aşk mı, Fenerbahçe mi? Kahramanmaraşlı vatandaş eşinden boşandı

Bu ziyaret, Kahramanmaraş'ın tekstil sektöründeki başarısını ve dayanıklılığını vurgulamak adına önemli bir adım olarak kayda geçti.

baskan-gungor-isletmelerimiz-azimle-faaliyetlerini-surduruyor_6

baskan-gungor-isletmelerimiz-azimle-faaliyetlerini-surduruyor_5

baskan-gungor-isletmelerimiz-azimle-faaliyetlerini-surduruyor_7