Kahramanmaraşlı Kamalak Ailesi, Balıkesir'in Kepsut ilçesinde meydana gelen feci bir trafik kazasında hayatını kaybetti. Ailenin reisi Jandarma Uzman Çavuş Ali Rıza Kamalak, eşi Kevser Kamalak ve oğulları Yiğit Asaf Kamalak, Hotaşlar Mahallesi'nde bir TIR ile çarpışarak can verdi.

Kaza, Ali Rıza Kamalak'ın idaresindeki otomobilin M.A. isimli sürücünün kullandığı TIR ile çarpışması sonucu meydana geldi. Çarpışmanın etkisiyle kullanılamaz hale gelen otomobildeki Kamalak Ailesi, olay yerinde hayatını kaybetti.

Vahit Kirişçi duyurdu: Kahramanmaraş Havacılık ve Teknoloji'de Uçuşa Geçiyor! Vahit Kirişçi duyurdu: Kahramanmaraş Havacılık ve Teknoloji'de Uçuşa Geçiyor!

Yaralı olarak Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi'ne kaldırılan baba Ali Rıza Kamalak da yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve hayatını kaybetti.

Anne Kevser Kamalak ve oğlu Yiğit Asaf Kamalak'ın cenazeleri, kaza yerindeki incelemelerin ardından aynı hastanenin morguna kaldırıldı. Jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınan TIR sürücüsü M.A.'nın sorgusu sürüyor.

balikesirde-feci-kaza-anne-ve-oglu-hayatini-kaybetti-baba-agir-yarali

JANDARMA UZMAN ÇAVUŞ KAMALAK, KEPSUT'TA GÖREV YAPIYORDU

Edinilen bilgilere göre Jandarma Uzman Çavuş Ali Rıza Kamalak'ın Kepsut'ta bulunan Balıkesir L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda görev yaptığı ve cenazelerin de Kahramanmaraş'ta defnedileceği öğrenildi.