Türkiye'nin dikkat çeken simalarından Kahramanmaraşlı Tayyar Öz ve Özlem Öz çifti, lüks yaşamları ve sosyal medyada yaptıkları gösterişli paylaşımlarla adlarından sıkça söz ettiriyor.

Son zamanlarda çiftin yaşamları, gözaltına alınan Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin ardından benzer bir inceleme sürecine girmiş durumda.

DOSYAYA ERİŞİM ENGELİ!

Gazeteci Murat Ağırel'in paylaştığı bilgilere göre, çift hakkında başlatılan inceleme soruşturmaya dönüşmüş ve savcılık tarafından resmi bir soruşturma başlatılmış.

Bu gelişmelerin ardından, Tayyar Öz ve Özlem Öz çiftinin dosyasına erişim engeli konulduğu belirlendi.

Ağırel, sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada, "Tayyar Öz ve Özlem Öz çifti hakkında bir inceleme başlamıştı, inceleme soruşturmaya dönüştü ve Savcılık haklarında soruşturma başlattı. Dosyaya erişim engeli konuldu. Bugünkü yazımda gelişmeler olacağını anlatmıştım. İsmi kamuoyu tarafından bilinen diğer kişilere soruşturma başlayacağını öğrendim" ifadelerine yer verdi.

84 sayfalık müfettiş raporu ortaya çıktı: Emniyet müdürleri birbirlerini sattılar 84 sayfalık müfettiş raporu ortaya çıktı: Emniyet müdürleri birbirlerini sattılar

Olayın detayları ve çiftin yaşadığı hukuki süreçle ilgili gelişmeler, önümüzdeki günlerde kamuoyuyla paylaşılacak.