KSÜ Rektörü Prof. Dr. Alptekin Yasım, Haber Ötesi Programına Konuk Oldu KSÜ Rektörü Prof. Dr. Alptekin Yasım, Haber Ötesi Programına Konuk Oldu

Kahramanmaraş'ın elektrik dağıtım hizmetini üstlenen Akedaş Elektrik Dağıtım A.Ş., şehirde yapılacak geçici elektrik kesintileri hakkında bir duyuru yayınladı.

İşte ayrıntılar:

KÜÇÜKNACAR MAHALLESİ'NDE ELEKTRİK KESİNTİSİ

Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu İlçesi'ne bağlı Küçüknacar Mahallesi'nde bulunan Beren GES, Altınova GES, Nadir Nacar GES ve Kusay GES bölgelerinde, 3. şahıs çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisi yaşanacak.

3 Ekim Salı günü olacak kesinti saatleri, 09:00 ile 17:00 arasında olacak. Bu süre zarfında ilgili bölgelere elektrik verilmeyecek.

maras-elektrik-kesintisi-2

BERTİZ BÖLGESİ VE ÇEVRESİNDE ELEKTRİK KESİNTİSİ

Ayrıca, Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu İlçesi'ne bağlı Bertiz bölgesinde bulunan Ağabeyli, Boyalı, Çatmayayla, Kabasakal, Kemallı, Yenipınar Mahalleleri ile Baydemirli Mahallesi'nin bir kısmında bakım onarım çalışmaları yapılacak.

Bu nedenle, elektrik kesintisi 3 Ekim Salı günü olacak ve bu bölgelerde 09:00 ile 17:00 saatleri arasında uygulanacak.

Elektrik kesintilerinin, planlı bakım ve onarım işlemleri için zorunlu olduğunu belirten Akedaş Elektrik Dağıtım A.Ş., bu süreçte kesinti yaşayacak abonelerin gerekli tedbirleri almalarını öneriyor. Ayrıca, kesintilerin belirtilen saatlerde gerçekleşeceğini ve en kısa sürede elektriğin yeniden verilmeye başlanacağını hatırlatıyor.

Editör: İsa Aslantaş