Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, kültür sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği söyleşide Aile Danışmanı ve Yazar Hatice Kübra Tongar'ı ağırladı.

"Aile Olmak, Aile Kalmak" başlıklı etkinlik, Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi ve vatandaşlardan büyük ilgi gördü.

EBEVEYNLERİN YOĞUN İLGİSİ

Kültür sanat faaliyetleriyle şehir sakinlerini bir araya getirmeye devam eden Büyükşehir Belediyesi, Tongar'ın katılımıyla düzenlenen söyleşiye özellikle ebeveynler yoğun ilgi gösterdi.

Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi, aile konularına dair önemli bir etkileşime sahne oldu.

hatice-kubra-tongar-kahramanmaras-konferansi

TONGAR'IN ETKİLEYİCİ SUNUMU

Bağırmayan Anneler adlı kitabıyla geniş bir kitleye seslenen Hatice Kübra Tongar, söyleşide çekirdek aile, temel aile dinamikleri, mutlu aile kavramı, aile yaşantısının çocukların pedagojik gelişimine etkisi gibi birçok konuyu ele aldı.

Tongar'ın kendine özgü anlatımı ve dokunaklı konuları, dinleyicilerden büyük beğeni topladı ve katılımcılardan yoğun alkış aldı.

KİTAP İMZALAMA VE TEŞEKKÜRLER

Söyleşi sonrasında Tongar, kitaplarını imzalayarak katılımcılarla buluşturdu. Programın büyük bir fayda sağladığını belirten katılımcılar, Büyükşehir Belediyesi ve Hatice Kübra Tongar'a teşekkür etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Atama Kararları: Kahramanmaraş'ta Değişim! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Atama Kararları: Kahramanmaraş'ta Değişim!

Aile Danışmanı Tongar, "Bu tür etkinlikleri çok değerli buluyorum. Ailelerin hayatlarına bir nebze olsa dokunmak bizleri çok mutlu ediyor. Bu kapsamda ailelerle bizi buluşturan Büyükşehir Belediyemize ve katılımlarıyla bizleri mutlu eden ailelere çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.