Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Anneler Günü'ne özel olarak hayata geçirdiği uygulamayla bir kez daha gönüllere dokundu. Başkan Fırat Görgel öncülüğünde gerçekleştirilen bu anlamlı uygulamada, şehrin en işlek caddelerinden biri olan Alparslan Türkeş Bulvarı'ndaki ağaçlara "Bunu Annen İçin Aç" yazılı kartlar asıldı.

Kartları açan vatandaşlar, "Senden Güzeli Yok. Beni, şu an yanımda olmandan daha fazla mutlu edebilecek hiçbir şey yok. Dünyaya bir kez daha gelsem, anne olarak yine seni seçerdim. Annelerini cennete uğurlamış herkes için ellerinden öpüyorum. Seni çok seviyorum Anne!" mesajıyla karşılaştı. Duygusal anlar yaşayan vatandaşlar, bu özel mesajın kendilerini derinden etkilediğini dile getirdi.

Anneler Günü (6)

Anneler Günü'nde annesiyle birlikte yürüyüş yapan çocuklar ise kartın içindeki mesajı anneleri için okuyarak bu özel günü daha da anlamlı hale getirdi.

Ayrıca caddede bulunan kadınlara, üzerinde Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel'in "Sevgi ve hürmetlerimi sunar, Anneler Günü'nüzü tebrik ederim" yazılı notunun olduğu çiçekler de hediye edildi. Kadınlar, Başkan Fırat Görgel'e bu nazik düşüncesi ve kadınlara verdiği değer için teşekkürlerini iletti.

Anneler Günü (2)

Vahit Kirişçi duyurdu: Kahramanmaraş Havacılık ve Teknoloji'de Uçuşa Geçiyor! Vahit Kirişçi duyurdu: Kahramanmaraş Havacılık ve Teknoloji'de Uçuşa Geçiyor!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nin bu anlamlı uygulaması, sosyal medyada da büyük beğeni topladı. Vatandaşlar, uygulamayı ve paylaşım yapılan videoları beğenerek, Başkan Fırat Görgel'e ve belediyeye teşekkürlerini iletti.