Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanlığı, kent genelinde suçla mücadele kapsamında yürütülen operasyonlarda farklı suçlardan aranan 6 kişinin yakalandığını duyurdu.

AKOM'dan Kahramanmaraş için yağış uyarısı: Saat verildi! AKOM'dan Kahramanmaraş için yağış uyarısı: Saat verildi!

ORMAN ALANLARININ İŞGALİ, KASTEN YARALAMA, TAKSİRLE ÖLÜME NEDEN OLMA VE DAHA FAZLASI!

İl Jandarma Komutanlığı'nın yaptığı açıklamada, şüphelilerin arasında yer alan isimlerin çeşitli suçlardan arandığı belirtildi. Operasyonlar kapsamında öne çıkan suçlar arasında "orman alanlarının işgali", "kasten yaralama", "taksirle ölüme neden olma", hırsızlık ve uyuşturucu ticareti gibi suçlar bulunuyor.

YAKALANAN ŞÜPHELİLER ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Jandarma ekiplerinin başarılı operasyonları sonucunda yakalanan 6 şüpheli, jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Adli makamlarca yapılacak olan incelemelerin ardından şüphelilerin hangi suçlardan arandığına dair daha fazla bilgi ortaya çıkacak.

Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanlığı, vatandaşların huzur ve güvenliğini sağlamak adına suçla mücadele çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Operasyonlar, kent genelindeki suçların önlenmesi ve suçluların adalete teslim edilmesi amacıyla titizlikle yürütülmeye devam edecek.

Editör: İsa Aslantaş