Kahramanmaraş'ın Andırın ilçesinde, jandarma tarafından kontrol edilen biçerdöverin römorkla taşınmasına itiraz eden Baki K., yediemin görevlileri tarafından darbedildi. Olay, cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Kahramanmaraş'ta seyir halindeki otomobil alev alev yandı Kahramanmaraş'ta seyir halindeki otomobil alev alev yandı

EVRAK EKSİKLİĞİ NEDENİYLE BİÇERDÖVER BAĞLANDI

Andırın-Göksun yolunda bulunan Çatak mevkisinde, jandarma trafik ekipleri tarafından gerçekleştirilen kontrollerde, Baki K.'nin biçerdöverinin evrak eksikliği nedeniyle bağlandığı ve yediemin otoparkına çekileceği bildirildi. Olay yerine gelen yediemin otopark görevlileri Duran K. ve Enes K., inşaat demiri yüklü traktör römorkunun arkasına bağladıkları halatla biçerdöveri otoparka götürmeye çalıştı.

ÇEKİCİ YERİNE HALATLA TAŞINMAYA İTİRAZ

Baki K., biçerdöverin çekici yerine römorkla taşınmasının aracına zarar verdiğini belirterek görevlilere tepki gösterdi. Bu tepki üzerine Baki K. ile yediemin görevlileri Enes K. ve Duran K. arasında tartışma çıktı.

TARTIŞMA DAYAĞA DÖNÜŞTÜ

Tartışmanın alevlenmesiyle Baki K., yediemin görevlileri tarafından darbedildi. Darbedilen Baki K., polis merkezine giderek Enes K. ve Duran K.'den şikayetçi oldu. Olay anı, çevrede bulunan bir kişinin cep telefonu kamerasına yansıdı.

(Haber: İsa Aslantaş)

Editör: İsa Aslantaş