6 Şubat depremlerinin merkez üssü Kahramanmaraş’ta depremin etkisiyle oluşan altyapı ve yol sorunları vatandaşların yaşam standartlarını düşürmeye devam ediyor.

AK Parti Adayı Mehmet Beşen, Kahramanmaraş Belediye Meclis Başkanvekili Seçildi AK Parti Adayı Mehmet Beşen, Kahramanmaraş Belediye Meclis Başkanvekili Seçildi

Kırsal mahallelere ulaşım için kullanılan yolların bakım ve onarımın yapılması beklenirken, kent merkezindeki yollarında pek farkının olmadığı göze çarptı.

Şehrin birçok noktasının bağlantı yolu olarak kullanılan Mehmet Ali Kısakürek Bulvarı üzerindeki çukurlar ve yarıklar vatandaşlara büyük zorluk çıkarıyor.

Ulaşım için bu yolu kullanan vatandaşlar, yetkililerden bir an önce çözüm beklerken, ufak bir dikkatsizliğin büyük kazalara yol açabileceğini ifade etti.

Depremin üzerinden neredeyse 14 ay geçmesine rağmen bu sorunların halen çözülememiş olmasının açıklaması olmadığını belirten vatandaşlar, can ve mal kaybı oluşturacak kazalar yaşanmadan bu sorunların çözülmesi gerektiğini söyledi.