Yol Haberleri

Yol haberleri ve güncel Yol gelişmeleri, Yol ile ilgili tüm video, Yol fotoğrafları ve Yol haberleri KANAL46 - KAHRAMANMARAŞ HABER SAYFASI sitemizde


ONİKİŞUBAT

Onikişubat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Hürriyet ve 5 Nisan Mahallesi'nde 13,3 milyon TL maliyetli asfalt çalışmaları ile yol kalitesini artırarak...

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş'ta yeni açılan 8 kmlik yol ile Maksutlu Mahallesi'ne kolay ulaşım sağlanıyor. Şehir içi ulaşım altyapısını güçlendirme projesi hızla ilerliyor.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş’ın Onikişubat İlçesi’nde bulunan Mehmet Ali Kısakürek Bulvarı yol üzerinde oluşan çukurlar ve yarıklar nedeniyle sürücülere zor anlar yaşatırken, kazaya...

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş'ta, Onikişubat Şehit Abdullah Çavuş Mahallesi'nde yapılacak asfalt çalışmaları nedeniyle 66012. Sokak 11-12 Haziran tarihlerinde trafiğe kapalı olacak.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Dulkadiroğlu'nda 30 Milyon TL yatırımla yol yenileme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor, ulaşım standardını üst seviyeye çıkarıyor.

KAHRAMANMARAŞ

Depremzedelere TOKİ tarafından yapılan konutlarda yol, okul ve sağlık ocağı olmadığı ortaya çıktı. DEVA Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Dr. İrfan Karatutlu,...

KAHRAMANMARAŞ

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı, kırsal mahallelerin ulaşım standardını yükselterek, şehir merkeziyle farkı ortadan kaldırdı. İleriye dönük yol bakım çalışmaları devam edecek.

Onikişubat Ilıca Mahallesi sakinleri, bozuk ve tehlikeli yolların düzeltilmesini talep ediyor. Turizm için acil çözüm gerekiyor.

Elbistan-Göksun yolunun bölünmüş yola dönüştürülmesi projesi kapsamında Erçene-Ekinözü kavşağı arasında kalan yeni güzergah asfaltla buluştu.

GÖKSUN

Büyükşehir Belediyesi, Göksun’da Kavşut ve Kınıkkoz grup yolunda yenileme çalışmalarına başladı.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş’ta aniden bastıran sağanak yağış sonrası yollar adeta göle döndü.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş’ta düşen hava sıcaklıkları yüksek kesimli noktaların karla kaplanmasına neden oldu.

Anket


Ekonomiden memnun musunuz?

Ankete Katıl