Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü, bir süredir devam eden araştırmalar sonucunda çocuk katili ve suçlu geçmişe sahip şahısları yakalamak için geniş çaplı bir operasyon düzenledi.

KAPANAN KAPILARDAN BİRİ: ÇOCUK KATİLİ Y.S.

Operasyon kapsamında öne çıkan isimlerden biri, çocuğu veya beden-ruh bakımından kendini savunamayacak kişiyi öldürme suçundan 20 yıl 1 ay kesinleşmiş hapis cezasına çarptırılmış Y.S. oldu.

Kahramanmaraş'ta Emlakçı Kabusu! Kiralarda Gizli Anlaşma Ortaya Çıktı Kahramanmaraş'ta Emlakçı Kabusu! Kiralarda Gizli Anlaşma Ortaya Çıktı

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınan Y.S., emniyetteki işlemlerin ardından adli makamlara sevk edildi ve tutuklanarak cezaevine konuldu.

UYUŞTURUCU TACİRİ R.N. VE TEŞEBBÜS SUÇLUSU İ.A. DA YAKALANDI

Aynı operasyonda, uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan 13 yıl 8 ay 10 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan R.N. ile kasten öldürmeye teşebbüs suçundan 14 yıl kesinleşmiş hapis cezasına çarptırılmış İ.A. da polis ekipleri tarafından yakalandı.

Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerinin koordineli çalışmasıyla gerçekleştirilen operasyonun başarılı sonuçlanmasıyla, şüpheliler gözaltına alındıktan sonra adli makamlara sevk edildi ve tutuklanarak cezaevine gönderildi.

EMNİYET, ŞEHİRDEKİ SUÇLU PROFİLLERİNE YÖNELİK ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Güvenlik güçleri, şehirdeki suçlu profillerini belirleme ve toplum güvenliğini sağlama amacıyla yoğun bir şekilde çalışmalarına devam ediyor.

Halkın güvenliği ve suçla mücadele konusunda kararlılığını sürdüren emniyet ekipleri, toplumun huzur ve güvenliğini koruma adına operasyonlarını titizlikle sürdürmeye devam edeceğini belirtti.

Editör: İsa Aslantaş