Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından Pınarbaşı mevkiinde hayata geçirilen Çamlıca Turizm Tesisleri'nin inşası tamamlandı.

Çevre düzenleme ve peyzaj uygulamaları da sona eren tesis, kısa süre içerisinde hizmete alınarak Kahramanmaraş'a yeni bir cazibe merkezi kazandıracak.

YENİ KAHRAMANMARAŞ'A YENİ YATIRIMLAR

Yeni Kahramanmaraş'ın imarı ve inşası için alt ve üstyapı yatırımlarını hummalı bir şekilde sürdüren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, 6 Şubat depremleri öncesi yapımına başladığı projeleri de tamamlamaya devam ediyor.

Bu kapsamda tamamlanan Çamlıca Turizm Tesisleri, Kahramanmaraş'ın turizm potansiyeline önemli katkılar sağlayacak.

DOĞAYLA İÇ İÇE EŞSİZ BİR MANZARA

Toplam 2 bin metrekarelik alan üzerine konumlandırılan Çamlıca Turizm Tesisleri, 900 metrekarelik kapalı servis alanına sahip 2 katlı restoran ve kafeteryadan oluşuyor. Tesiste ayrıca oyun grupları, yeşil alan ve sosyal donatıları da bulunuyor.

Depremzedelere Destek: MHP Milletvekili Dora'dan Bayram Mesajı Depremzedelere Destek: MHP Milletvekili Dora'dan Bayram Mesajı

Doğayla iç içe eşsiz manzarasıyla misafirlerine konfor ve lezzeti aynı anda sunacak tesis, Kahramanmaraş'ın en gözde mekanlarından biri olmaya aday.

HİZMETE GİRİŞ TARİHİ YAKINDA

Çamlıca Turizm Tesisleri'nin çevre düzenleme ve peyzaj uygulamaları da tamamlandı. Kısa süre içerisinde hizmete açılacak olan tesisin açılış tarihi Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından kamuoyuna duyurulacak.