Olay, Türkoğlu ilçesine bağlı Büyükimalı Mahallesi'nde bulunan bir şantiyede gerçekleşti. Parlak, elektrik akımına kapıldı ve olayın hemen ardından sağlık ekiplerine yapılan ihbar sonucunda olay yerine ulaşıldı.

KURTARILAMADI

Sağlık ekipleri, Ali Parlak'a hızlıca müdahale ettiler, ancak ne yazık ki işçinin hayatını kurtarmak mümkün olmadı. Olay yerinde yapılan incelemeler sonucunda Parlak'ın yaşamını yitirdiği belirlendi.

Ali Parlak, Türkoğlu ilçesinin Büyükimalı Mahallesi nüfusuna kayıtlı bir vatandaştı. İş kazasının ardından cansız bedeni Türkoğlu Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Kaza sonrası ailesi ve yakınları büyük bir üzüntü içinde, olayın detayları ise ilgili makamlar tarafından incelenmeye devam ediyor.

Elektrik akımına kapılan işçinin ölümü, iş güvenliği önlemlerinin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

Kahramanmaraş'ta, PKK propagandası yapan o kişi bakın kim çıktı Kahramanmaraş'ta, PKK propagandası yapan o kişi bakın kim çıktı

İş kazalarının önlenmesi için alınması gereken tedbirlerin ve denetimlerin artırılması bu tür acı olayların yaşanmasının engellenmesi için büyük bir gerekliliktir.