Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliğiyle, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusunu doyasıya yaşamaya hazır mısınız? Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fırat Görgel liderliğinde, gençlere yönelik meslek edindirme kurslarından akademik programlara, tiyatro gösterimlerinden müzik dinletilerine, kültür sanat etkinliklerinden spor aktivitelerine kadar geniş bir yelpazede programlar sizleri bekliyor!

EĞLENCE VE EĞİTİM BİR ARADA!

Kahramanmaraş’ta yıkım oranı yüzde 95 Kahramanmaraş’ta yıkım oranı yüzde 95

Kahramanmaraşlı gençler, 19 Mayıs Pazar günü saat 14.30 ile 18.00 arasında Piazza AVM'nin açık otoparkında unutulmaz bir gün geçirecekler. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliğiyle düzenlenecek etkinliklerde, tezhip ve minyatürden ebru sanatına, takı tasarımından makrome işlemeye, çini işçiliğinden mozaik yapımına kadar birbirinden renkli atölye çalışmaları gençleri bekliyor olacak.

SPORUN VE EĞLENCENİN ADRESİ: PIAZZA AVM

Ayrıca, etkinlik alanında masa tenisi, basketbol, mini voleybol, jimnastik, dart ve kort tenisi gibi pek çok spor etkinliği düzenlenecek. Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, etkinliklere katılımın ücretsiz olduğu ve tüm gençlerin davetli olduğu vurgulandı.

Siz de Kahramanmaraşlı gençlerle birlikte 19 Mayıs coşkusunu yaşamak ve eğlencenin tadını çıkarmak için Piazza AVM'ye bekleniyorsunuz!