Kahramanmaraş'ta bir süredir kayıp olan 33 yaşındaki Güllü Çolak ve çocuklarını aramak için sevgilisi Mehmet, Müge Anlı'nın programına başvurdu. Ancak yayın sırasında Güllü’nün akrabası Ahmet’in açıklamaları olayın seyrini tamamen değiştirdi.

Ahmet, Güllü Çolak, abisi ve anneannesinin bir kişiyi öldürüp kıyma makinesinde parçaladıklarını iddia etti.

Muge Anli Kahramanmaras Olayi 2

BORÇ ALIP ORTADAN KAYBOLDULAR

Yayına bağlanan bir izleyici, Güllü Çolak ve annesi Cennet Çolak’ın zengin bir adamdan yüklü miktarda borç aldığını, ardından bu kişinin bir daha görülmediğini anlattı. İzleyici, kıyma makinesinde parçalara ayrılan kişinin bu adam olabileceğini belirtti.

Güllü Çolak'ın, bu olayı kapatmak için ortadan kaybolmuş olabileceği düşünüldü.

Muge Anli Kahramanmaras Olayi 1

MEHMET İTİRAF ETTİ

Kulaktan kulağa yayılan bu dehşet verici cinayet iddiası, Güllü’nün kardeşleri tarafından da doğrulandı. Müge Anlı'nın 10 Haziran tarihli programında yeni detaylar ortaya çıktı. Program ekibinden Kadriye, Mehmet'in programa ilk geldiği zamanlarda bu cinayeti itiraf ettiğini ve Mehmet isimli bir adamın kıyma makinesinde parçalandığını doğruladığını söyledi.

Muge Anli Kahramanmaras Olayi 4

"BENİM KOCAMI DA KIYACAKLARDI"

Güllü Çolak ve Mehmet Taşpınar'ın eski komşusu Hatice Ekiz, olayı aydınlatacak açıklamalarda bulundu. Ekiz, "2023 yılında beni dolandırdılar. Eşimle sorunlarım vardı. Mehmet, 'İstiyorsan eşini kaldırıp dövdüreyim. Adam öldürmesi çok kolay, adamı kıyma makinesinde çekiyorlar, salça gibi bir şey oluyor,' dedi. Bu olay 2012'de olmuş. 'Dünyayı ben yarattım' diyorlardı ama yeri gelince kıyma makinesinde parçalanmayı da öğrendiler. 'İstiyorsan eşini de çektireyim,' dedi. Cinayetin düğümünü çözecek kişi Mehmet." ifadelerini kullandı.

Muge Anli Kahramanmaras Olayi 3

MEHMET'İN İŞİN İÇİNDE OLDUĞU İDDİASI

Hatice Ekiz, Mehmet'in cinayetin içinde olduğunu düşünerek, "Mehmet o makineyi satmış olabilir, cinayeti temizlemiş olabilir. Mehmet'e 'Para' de, dünyayı yakar" dedi.

"SENİN İPLERİN BENİM ELİMDE"

Ahmet, Güllü’nün Mehmet’i tehdit ettiğini de iddia etti. Ahmet, "Güllü, bir gün Mehmet'ten yoğurt istedi. Mehmet getirmeyeceğim dedi. Sonra Güllü, 'Senin iplerin benim elimde,' diyerek Ahmet’i korkuttu. Ahmet 15 dakika içinde yoğurt getirdi" dedi.

AK Parti Kahramanmaraş'ta 13. İl Başkanını arıyor AK Parti Kahramanmaraş'ta 13. İl Başkanını arıyor

Muge Anli Kahramanmaras Olayi 5

GÜLLÜ TANIDIĞINI DOĞRULADI

Güllü ise, "Mehmet'i tanıyor, Müge Abla. Gece saat 12'de fabrikadan alıp evine bıraktı. Mor arabasıyla. Hatice'nin bana attığı mesajlar var: 'Mehmet benim paramı getirsin, sonu iyi olmayacak,' dedi. Arabasının lastiklerini kestiler. Tutanakları var. İşin gücün yalan dolan" şeklinde konuştu.

Muge Anli Kahramanmaras Olayi 6

KIYMA MAKİNESİ BULUNDU

Müge Anlı, programda bahsedilen kıyma makinesinin bulunduğunu ifade etti. Anlı, "Bahsedilen makineye yanlışlıkla metal kaşık düşmüş. Kaşık parçalara ayrılmış" dedi.

Muge Anli Maras Aciklama Yedi Bela Husnu

BAŞKA BİR KADINI DAHA KAÇIRMIŞ

Mehmet’in Ayşe Gökburun isimli bir kadını da kaçırdığı öğrenildi. Bu durum üzerine Anlı, "Sen 7 Bela Hüsnü gibisin" yorumunda bulundu.

(Haber: İsa Aslantaş)

Editör: İsa Aslantaş