Kahramanmaraş’ta kefilsiz ve elden taksit satışlarıyla insanları alışverişe teşvik eden ve mantar gibi çoğalan alışveriş merkezlerinden biri olan Hasırcıoğlu AVM’nin enkazda kalan vatandaşa gönderdiği hacze tepkiler çığ gibi büyümeye devam ediyor.

Kefilsiz ve elden taksit imkanı sunarak insanlara pembe dünya sunan, depremin ardından da hayatları dahil tüm eşyalarını kaybeden vatandaşlara gönderdiği haciz ile tepki toplayan Hasırcıoğlu’nun icra müdürlüklerinde onbinlerce vatandaşa icra takibi yaptıkları da ortaya çıktı.

Bu projelerle Kahramanmaraş ihya olur! Şimdi Kahramanmaraş sıra sizde Bu projelerle Kahramanmaraş ihya olur! Şimdi Kahramanmaraş sıra sizde

Depremde ekonomi yönünden de ağır hasar alan Kahramanmaraş’ta devlet millet el ele yaraları sararken, Hasırcıoğlu AVM’nin hem enkazda kalan vatandaşlar dahil bu zamana kadar onbinlerce vatandaşa icra takibi başlatarak ev ekonomilerini yerle bir etmesi, diğer taraftan da ünlü televizyon sunucusu Nihat Hatipoğlu’nun reklam yüzüyle Umre çekilişi yapması şaşkınlık yarattı.

Şimdi Kahramanmaraş kamuoyu haciz ile din arasındaki bağlantının sonucunu merak ediyor.