Bakan Kurum Kahramanmaraş'a müjdeyi verdi: O bölgeler için sonuç çıktı Bakan Kurum Kahramanmaraş'a müjdeyi verdi: O bölgeler için sonuç çıktı

Kahramanmaraş'ta yıllar önce yaşanan "Kıyma Makinesi" cinayetiyle ilgili şok edici detaylar gün yüzüne çıktı. Canlı yayına katılan eski komşu Hatice Ekizli’nin yeni açıklamaları, olayın perde arkasını aydınlattı.

MEHMET'İN İLGİNÇ İTİRAFI

Ekizli, 2018 yılında eşinin kendisini aldattığını öğrendiğinde, yardım istemek için Mehmet'e başvurmuş. Ancak aldığı yanıt korkunçtu: Mehmet, "Ne adamlar var, adamı kıyma makinesine koyup biber salçası gibi çekiyorlar" şeklinde ürpertici bir ifade kullanmıştı.

Muge Anlida Studyo Buz Kesti Kiyma Makinesi Cinayetinde Yeni Gelisme 1

"SEN BENİ HARCAYAMADIN"

Mehmet Taşpınar'ın komşusu olduğunu belirten Ekizli, onu yakından tanıdığını ve her hareketini izlediğini dile getirdi. "Bu beyefendiyi ben tanıyorum, o beni tanımıyor" diyen Ekizli, Mehmet'in taktiklerini açığa vurdu.

Muge Anlida Studyo Buz Kesti Kiyma Makinesi Cinayetinde Yeni Gelisme 4

"5 BİN TL VE İKİ KOÇUMU BUNA KAPTIRDIM"

İddialara göre Ekizli, Mehmet'in oyunlarına geldiğini ve ona 5 bin TL ile iki koçunu kaptırdığını belirtti. Bu durumun, Ekizli'nin hayatını derinden etkilediği anlaşılıyor.

MÜGE ANLI'NIN SERT SORULARI

Canlı yayında, program sunucusu Müge Anlı da sert sorularıyla olayın perde arkasını aydınlatmaya çalıştı. Mehmet Taşpınar'ın savunma çabaları ise şüpheleri daha da artırdı.

ŞOK EDİCİ İTİRAFLAR

Müge Anlı'nın ısrarlı soruları üzerine Mehmet, daha fazla şaşırtıcı itiraflarda bulunacağını iddia etti. Bu sözler, olayın daha derin ve karmaşık olduğunu gösteriyor.

Muge Anlida Studyo Buz Kesti Kiyma Makinesi Cinayetinde Yeni Gelisme 2

SONUÇTA NE OLDU?

Olayın ardından kayıp eşi Güllü Çolak'ı aramak için Mehmet Müge Anlı’ya başvurdu. Ancak programın ilerleyen bölümlerinde, Güllü'nün yeğeni Ahmet'in dehşet verici bir cinayet itirafıyla konu daha da karmaşık bir hal aldı.

OYUNUN KURALLARI DEĞİŞİYOR

Yaşananların ardından, olayın daha da karmaşık bir hal aldığı ortaya çıktı. Ancak gerçeklerin ortaya çıkması için çaba harcanmaya devam edilecek gibi görünüyor.

Muge Anlida Studyo Buz Kesti Kiyma Makinesi Cinayetinde Yeni Gelisme 3

Editör: İsa Aslantaş