Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Vali Mükerrem Ünlüer ile birlikte Hascevher adlı önemli mutfak araç gereçleri üreticisi firmayı ziyaret etti.

Bu ziyaret sırasında Başkan Güngör, şehirdeki deprem sonrası ticaretin yeniden canlandırılmasına yönelik çabalarını takdir ederek firmalara teşekkürlerini iletti.

Başkan Güngör, Vali Ünlüer ile birlikte Hascevher'in üretim tesislerini ziyaret etti.

Boeing Parçaları Artık Kahramanmaraş'ta Üretiliyor: TUSAŞ Yatırımı Bölgeye Umut Katıyor! Boeing Parçaları Artık Kahramanmaraş'ta Üretiliyor: TUSAŞ Yatırımı Bölgeye Umut Katıyor!

Hascevher (2)

İşletme sahibi Hacı Hüseyin Dinçer'den firma faaliyetleri hakkında bilgi aldılar ve üretim tesislerini incelediler. Ayrıca, çalışanlarla öğle yemeğinde bir araya gelerek onların misafiri oldular.

Başkan Hayrettin Güngör, ziyaretleri hakkında şunları söyledi: "Valimiz Sayın Mükerrem Ünlüer ile şehrimizdeki ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Bugün de metal mutfak gereçleri üreticilerimizden Hascevher'i ziyaret ederek işletme sahibi Hacı Hüseyin Dinçer'den firmanın faaliyetlerine ilişkin bilgiler aldık. Üretim tesisinde incelemelerde bulunduk, işletme çalışanlarımızla bir araya geldik, öğle molasında sofralarına misafir olduk. Şehrimizde deprem sonrası ticaretin tekrar canlanması noktasında yoğun gayret gösteren firmalarımıza canı gönülden teşekkür ediyor, işletme yetkililerimize ve tüm çalışanlara kolaylıklar diliyoruz."

Bu ziyaret, şehrin ticaretine destek veren yerel firmaların önemini vurgulayan bir adım olarak değerlendirildi.