Türkoğlu Belediyesi temizlik işlerinde görevli Zekeriya Gözel ve Levent Karadeniz görevleri esnasında Türkoğlu ilçesi Ceceli mahallesinde bir adet bayan cüzdanı buldu. 
Buldukları cüzdanla birlikte mahalle muhtarına giden iki görevli, muhtar Mehmet  Yılmaz ile birlikte Kahramanmaraş merkezde ikamet eden cüzdanın sahibi Döndü Akçakaya’ya içinde yaklaşık 3 bin lira para ve kredi kartları olan cüzdanı teslim etti.


İşçilere duyarlı davranışından dolayı teşekkür eden Döndü Akçakaya, çok sevindiğini ifade ederek, “Ceceli mahallesine mevlide gitmiştim, orada düştüğünden haberim olmadı. 3 gündür cüzdanımı arıyorum. Türkoğlu Belediyesine ve muhtara çok teşekkür ediyorum. Her şey yerinde. Param filan her şey olduğu gibi gelmiş. İçinde param vardı, anahtarım, kartlarım, kimliklerim filan vardı her şey yerinde çok teşekkür ediyorum” dedi.  
Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ise, Bu örnek davranışlarından dolayı işçileri tebrik ederek, görevli Zekeriya Gözel ve Levent Karadeniz’e teşekkür belgesi takdim ederek, birer maaş ödülle de ödüllendirdi.   
Cüzdanı bulan işçilerden Zekeriya Gözel’de, “Çalışma esnasında görevimizi yaparken bir cüzdan bulduk. Cüzdanın içine baktık bir miktar para kimlikler vs... sağa sola baktık kimse yoktu. Biz de Ceceli mahalle muhtarımızı bulduk. Muhtarla birlikte sahibini aramaya başladık. Sahibini bulduk, teslim ettik. Teşekkür etti. Başkanım da bizlere teşekkür ederek bizleri ödüllendirdi. Başkanımıza da biz teşekkür ederiz” diye konuştu.

Büyükşehir'den Dulkadiroğlu'na Dev Yatırım: 30 Milyon TL'lik Yol Yenileme Çalışmaları Büyükşehir'den Dulkadiroğlu'na Dev Yatırım: 30 Milyon TL'lik Yol Yenileme Çalışmaları