Kahramanmaraş, Türkiye'de son dakika deprem haberi ile sallandı. Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Başkanlığı, Kahramanmaraş'ın Nurhak ilçesinde kaydedilen 4.1 büyüklüğündeki depremi duyurdu. Depremin, yerin 6.99 kilometre altında meydana geldiği tespit edildi.

Kahramanmaraş'ın Nurhak ilçesi, bugün sarsıcı bir doğa olayına şahit oldu. Deprem, şehirdeki pek çok kişi tarafından hissedildi. AFAD, depremin şiddetini ve merkezini belirledi ve halka gerekli önlemleri alması çağrısında bulundu.

Vahit Kirişçi tek tek açıkladı! Kahramanmaraş'a önemli yatırımlar, düğmeye basıldı Vahit Kirişçi tek tek açıkladı! Kahramanmaraş'a önemli yatırımlar, düğmeye basıldı

Depremin meydana geldiği nokta, Kahramanmaraş'ın Nurhak ilçesi olarak tespit edildi. Bu son dakika depremi, bölge sakinlerini tedirgin etti. AFAD, vatandaşları deprem sırasında ve sonrasında dikkatli olmaları konusunda uyardı. Deprem riskine karşı alınması gereken tedbirler hakkında bilgi verdi.

Gelişmeleri takip ediyoruz ve yeni bilgiler geldikçe sizlere aktaracağız. Depremin etkileri ve olası hasarlar konusunda daha fazla bilgi sağlanırken, bölge halkının güvende olduğundan emin olunması önemlidir.

İŞTE DEPREMİN MEYDANA GELDİĞİ NOKTA

deprem-nurhak