Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, 2 aydır kayıp olan 33 yaşındaki Güllü Çolak'ın hikayesi tüyler ürperten bir iddiayla sarsıldı. Eşi olduğunu söyleyerek canlı yayına katılan Mehmet, Güllü'ye ulaşamadığını dile getirdi. Fakat program ilerledikçe ortaya çıkan gerçekler, izleyicileri şoke etti.

GİZEMLİ GEÇMİŞ

Müge Anlı, Güllü'yü ararken ortaya çıkan şaşırtıcı gerçekleri sıraladı. Güllü'nün geçmişte kaç tane çocuğu olduğu ve kimlerle evlilik yaptığı bile tam olarak netleşmedi. Murat Bey isimli bir adam da Güllü'nün eski eşi olarak programa katıldı. Murat Bey, Mehmet'e kızgın olduğu kadar Güllü'ye de öfkeliydi.

AHMET'İN ŞOK İDDİASI: KIYMA MAKİNESİNDE ÇEKTİLER

En büyük şoku ise Güllü'nün yeğeni Ahmet yaşattı. Ahmet, halası Güllü, annesi Cennet ve amcası Durdu'nun Kahramanmaraş'ta bir adamı dolandırdığını ve öldürdüğünü iddia etti.

Ahmet'in anlattıklarına göre 7-8 yıl önce yaşanan olayda, Durdu isimli kişiden korktuğu için adını bile değiştirmişti. Fakat adamdan kurtulamayınca eve konuşmaya çağırmışlar ve onu öldürüp kıyma makinesinde çekmişlerdi.

Kahramanmaraş’ta konteyner yangını Kahramanmaraş’ta konteyner yangını

MEHMET'İN BİLDİKLERİ: ET MAKİNESİYLE ÇEKTİĞİNİ SÖYLEDİ

Mehmet ise bu iddiayı kısmen doğruladı. 2011 yılında birinin öldürüldüğünü duyduğunu ve telefonla kendisine et makinesinde çekildiğini söylediklerini anlattı. Mehmet, kim olduğunu bilmiyordu ve dengesiz olduğu için halası Güllü'ye fazla sormamıştı.

"ÜÇLÜ ÇETE" İDDİASI

Murat Bey, programda Güllü'nün ailesinin "üçlü çete" gibi davrandığını ve birçok kişiyi tehdit ettiğini de öne sürdü. Murat Bey'e göre, Güllü'nün diğer halası da intihar süsü verilerek öldürülmüştü. Bu olayda otopsi yapılmamıştı ve aile üyeleri sürekli "Adamı kıyma makinesinden çektik" diye tehditler savuruyordu.

KANIT BULMAK MÜMKÜN MÜ?

Müge Anlı ve ekibi, Güllü'nün kayboluşuyla ilgili bu dehşet verici iddiaları araştırmaya başladı. Güllü'nün akıbetini ve 7-8 yıl önce öldürüldüğü iddia edilen adamın kimliğini bulmak için çalışmalar devam ediyor.

(Haber: Yavuz Tozan)

Editör: İsa Aslantaş