Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ) ile Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) iş birliğinde hayata geçirilen KM Uzay ve Havacılık A.Ş. şirketi için ortaklık başvuruları alınmaya başladı.

Kahramanmaraş'ta Emekli Adam 120 Çeşit Şifalı Bitkiyle Şifa Dağıtıyor! Kahramanmaraş'ta Emekli Adam 120 Çeşit Şifalı Bitkiyle Şifa Dağıtıyor!

ORTAKLIK BAŞVURULARI BAŞLADI

Uzay ve havacılık sektöründe faaliyet gösterecek olan KM Uzay ve Havacılık A.Ş., ortaklık başvurularını kabul etmeye başladı. Şirkete ortak olmak isteyenler, minimum 100.000 USD (Yüz Bin Dolar) bedel karşılığında başvuru yapabilecekler.

ŞİRKET SERMAYESİ TALEBE GÖRE BELİRLENECEK

Şirket sermayesi, oluşacak talebe göre belirlenecek. KM Uzay ve Havacılık A.Ş., en az 5 yıl boyunca kar dağıtımı yapmayacak. Ortaklık hisse ödemeleri ise en geç 6 ayda bir olmak üzere 4 taksit halinde gerçekleştirilecek. İlk taksit, KMTSO altında kurulacak olan "KMTSO Teknoloji A.Ş." şirketinin tescilinden hemen önce istenecek.

GERÇEK VE TÜZEL KİŞİLER BAŞVURABİLİR

KM Uzay ve Havacılık A.Ş.'ye ortak olmak isteyen her türlü gerçek ve tüzel kişi, hisse bedelini Dolar cinsinden taahhüt edecek.

BAŞVURU DETAYLARI

Son başvuru tarihi 15 Nisan 2024'tür ve bu tarihten sonra yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvuru formunun yetkili imzalı olarak KMTSO Genel Sekreterliği’ne teslim edilmesi gerekmektedir.

Tüm soru ve talepler; [email protected] adresine mail yoluyla veya 0538 148 83 24 numaralı cep telefonu üzerinden WhatsApp aracılığıyla yazılı olarak iletilmektedir.