Türkiye’nin en büyük akaryakıt markalarından biri olan Opet’le Kahramanmaraş’ın tanınmış ailelerinden Yavuz’lar gücünü birleştirdi. Benzin, Motorin ve LPG alanında en kaliteli yakıtları vatandaşa sunan Yavuzlar OPET Petrol İstasyonu, düzenlenen törenle, dualar eşliğinde hizmete açıldı.

Açılışla ilgili kısa bir açıklama yapan Yavuzlar Petrol Yetkilisi Av. Kemal Yavuz; “Hayırlısıyla bol kazanç bereketli opet ailesinin küçük bir ailesi olarak burada açılışımızı yapıyoruz. Mütevazi bir iş yerimiz var. İnşallah ailemize Kahramanmaraş’a hayırlı bereketli ve uğurlu olur. Güzel hizmetlerde bulunur inşallah. Enerji sektöründe böyle bir ihtiyaç olduğunu düşündük. Opet'de kabul etti. Böylelikle işletme Kahramanmaraşlıların hizmetine açıldı. Açılımıza Valimiz, Milletvekilimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız, Ak Parti ve İyi Parti yetkililerimiz, daire müdürlerimiz, sivil toplum kuruluşu temsilcilerimiz ve eksiksiz katılan tüm dostlara teşekkür ederim.” Dedi.

 Açılış Törenine; Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Fırat Görgel, İyi Parti İl Başkanı Ahmet Çabukel, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Buluntu, Kahramanmaraş Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Narlı, Kahramanmaraş Kurucu Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, AK Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Şahin Avşaroğlu, daire müdürleri, iş insanları ve çok sayıda vatandaşlarr katıldı.

Kahramanmaraş'tan göz alıcı tesbihler: El işçiliğinin zirvesi Kahramanmaraş'tan göz alıcı tesbihler: El işçiliğinin zirvesi