Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Dulkadiroğlu ilçesi Doğukent Mahallesi'nde bulunan Yıldızevler Konutları'nda gerçekleştirdiği asfalt çalışmalarını tamamladıktan sonra, şimdi de üstyapı imalatlarına odaklandı.

YENİ ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Büyükşehir Belediyesi, şehir genelinde alt ve üstyapı uygulamalarını hız kesmeden sürdürüyor. Doğukent Mahallesi'nde yer alan Yıldızevler Konutları'nda ise çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Yıldızevler (3)

Asfalt çalışmalarını tamamlayarak bölgenin ulaşımını iyileştiren belediye, şimdi de karo ve bordür imalatlarına start verdi.

ETAPLAR HALİNDE İLERLEYEN ÇALIŞMALAR

Türkoğlu İlçe Başkanı Hasan Kızıldağ, İYİ Parti'den istifa etti Türkoğlu İlçe Başkanı Hasan Kızıldağ, İYİ Parti'den istifa etti

Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında, bina girişleri karo ve bordür taşlarıyla kaplanıyor.

Bu kapsamlı çevre düzenlemesi ile Yıldızevler'in estetik ve fonksiyonel bir görünüme kavuşturulması hedefleniyor.

Yıldızevler (2)

VATANDAŞLARDAN TEŞEKKÜR

Yapılan asfalt ve üstyapı imalatlarıyla bölgedeki ulaşımın önemli ölçüde geliştirildiğini belirten Yıldızevler sakinleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'e teşekkürlerini iletti.

Gerçekleştirilen çalışmaların bölge halkının yaşam kalitesini artırdığına dikkat çeken vatandaşlar, şehrin genel görünümünde olumlu değişimleri memnuniyetle karşıladıklarını ifade etti.

Yıldızevler (1)