Kanal D'nin ekrana taşıdığı yeni bir dizi, "Dilek Taşı," merakla beklenen bir yayın macerasına başlıyor.

Hazal Subaşı, Salih Bademci, Özge Özberk, Ozan Dolunay gibi ünlü isimlerin başrolde yer aldığı bu dizi, milyonlarca izleyiciye nostaljik anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

"Dilek Taşı," 1980'li yılların sarsıcı döneminde geçen ve onurlu bir adamın ailesiyle birlikte ayakta kalmaya çalışma hikayesini anlatıyor.

enistesiyle-evlendi-dilek-tasinin-sesi-gulden-karabocekin-son-hali_9ab67889__w1200xh746

Dizinin jenerik müziği ise "Dilek Taşı" şarkısıyla büyüleyici bir atmosfer yaratıyor.

"Dilek Taşı" şarkısının seslendiren isim, Gülden Karaböcek oldu ve bu vesileyle adı yeniden gündeme taşındı. Gülden Karaböcek'in geçmişi ve özellikle aşk hayatı da merak konusu oldu.

Araştırmalar, Arabesk müziğin usta ismi Neşe Karaböcek'in, yıllar önce kardeşi Gülden Karaböcek ile yaşadığı sevda meselesi yüzünden küs olduklarını gösteriyor.

Neşe Karaböcek, plakçı Atilla Alpsakarya ile 1964 yılında evlenmiş ve bu evlilikten bir oğlu olmuştu. Ancak 1974 yılında boşandılar.

enistesiyle-evlendi-dilek-tasinin-sesi-gulden-karabocekin-son-hali_9ab91192__w1200xh952

Daha da dikkat çekici olan, Atilla Alpsakarya'nın, 1974 yılında Neşe Karaböcek'ten ayrıldıktan bir yıl sonra, yani 12 Eylül 1975 tarihinde Gülden Karaböcek ile evlenmiş olmasıdır.

Bu evlilik uzun süre dönemin magazin basınında konuşulan bir konu olmuş ve Neşe ve Gülden Karaböcek kardeşlerin arasını açmıştır.

Kahramanmaraş dahil 12 ilde silah kaçakçılığı operasyonu: Ele geçirilenler şoke etti Kahramanmaraş dahil 12 ilde silah kaçakçılığı operasyonu: Ele geçirilenler şoke etti

Neşe Karaböcek, hala kardeşi Gülden Karaböcek'i affedemeyeceğini ve ona bakamayacağını belirtiyor. "Affetmek Allah'a mahsus!" diyen Neşe Karaböcek, içinde hala kızgınlık olduğunu ifade ediyor.

Son olarak, 69 yaşındaki Gülden Karaböcek, geçtiğimiz günlerde bir çorbacıda sahne aldı. Ünlü ses sanatçısının bu son performansı, birçok insanın yorum ve eleştirilerine maruz kaldı.

enistesiyle-evlendi-dilek-tasinin-sesi-gulden-karabocekin-son-hali_9abe1681__w1200xh1499