Master Garage olarak Kayseri PPF kaplama alanında öncü bir firma olarak kurulduğumuz ilk günden beri en iyi hizmeti sunmak için yer alıyoruz. Asıl amacımız her zaman müşteri memnuniyetini ilk sıralarda korumak oluyor. Bu yüzden de alanında uzman ekip kadromuz ile bizlerden yardım isteyen tüm müşterilerimizin anında yanlarında yer alıyoruz. Bu sayede kimse en ufak sorun yaşamadan ppf kaplama alanında ne gibi hizmetlere ihtiyacı olursa anında bizlerden yardım alabiliyor.

İtalya - Türkiye maçını hangi kanal veriyor CANLI İZLE İtalya - Türkiye maçını hangi kanal veriyor CANLI İZLE

PPF Kaplama Nedir, Neden Tercih Edilir?
PPF kaplama nedir, neden tercih edilir gibi birçok farklı soru merak edilen konular arasındadır. Termo plastik ürethan teknolojileri ile yer alan bu filmler, esnek yapılarının yanı sıra optimum kalınlıkları sayesinde araçların ilk günkü gibi korunmalarını isteyenlerin tercih ettikleri korunma yöntemi denilebilir. Bu tarz kaplamaların ileri teknolojiler ile üretilen yapışkan sistemlerinin yanı sıra kolay bir şekilde uygulamalarına olanak sunarken bir yandan sökülmesi gibi durumlar da gözlenirse orijinal boyaya asla arar vermeyecek şekilde üretildikleri gözleniyor.

PPF Kaplamanın Avantajları Nelerdir?
Kayseri araç kaplama avantajları genel olarak incelenecek olduğu zaman birçok farklı etkeni yer alacaktır. Herkes tarafından bu kadar çok tercih edilen bir yapısının olmasının nedenine bakılacak olduğu zaman taş vurukları ya da hafif sürtünme durumları karşısında olağanüstü düzeylerde performans gösteriyor olmasıdır. Bu tarz kaplamalar bir yandan da yüksek esneklik yapılarının yer almasından dolayı yoldan ya da öndeki araçlardan seken küçük ya da orta boyutlarda olan yaşların araç boyalarında küçük göreceli olarak yol açmasına engel olur. Bir yandan da park gibi durumlarda meydana gelebilecek hafif sürtünme olayları da olursa bu tarz kaplamalar 150 ila 180 mikron düzeylerinde olan kalınları ile sağlam yapılarından dolayı araç boyalarını korumayı başarır.

Kayseri şeffaf kaplama bir yandan da kendilerini yenileme özellikleri ile öne çıkar. Ana katmanda yer alan malzemenin özelliği onların az oranlarla da olsa ısı ile kendilerini yenilemelerine yardımcı olmasıdır. Bu özellikler sayesinde araç sahipleri için mükemmel ötesinde avantajlar sağlarken daha az hasar alınmasına da yardımcı olur.

Editör: TE Bilisim