Kayseri'de yaşanan korkunç bir aile içi şiddet olayı, şehri sarsarken, o anlar vatandaşların cep telefonu kamerasına yansıdı. Güvenlik görevlisi Yener Koçer'in, tartışma sonucu eniştesi Sertan Temel'i tabanca ile vurarak öldürdüğü ve ardından otomobili ile üzerinden geçtiği anlar, büyük bir dehşet yarattı.

OLAYIN DETAYLARI

Bursa Gemlik'te heyelan! İstinat duvarı 2 apartmanın üzerine çöktü Bursa Gemlik'te heyelan! İstinat duvarı 2 apartmanın üzerine çöktü

Melikgazi ilçesine bağlı Mimsin Şirintepe Mahallesi'nde, bir marketin önünde yaşanan vahşet, saat 17.00 sıralarında gerçekleşti. Henüz nedeni bilinmeyen bir tartışma sonucunda Yener Koçer, yanında bulundurduğu tabancayla Sertan Temel'e üç el ateş etti. Başına isabet eden kurşunlarla Temel olay yerinde yere yığıldı. Koçer, bu esnada otomobiline binerek, çevredeki vatandaşların şoke eden bakışları arasında, yerde yatan eniştesinin üzerinden aracıyla geçti.

OLAY ANI KAMERADA

Bu dehşete düşüren anlar, çevredeki vatandaşlar tarafından cep telefonu kameraları ile kayıt altına alındı. Görüntülerde, Koçer'in olay yerinden otomobili ile hızla uzaklaştığı görülüyor. Vatandaşların hemen polis ve sağlık ekiplerine haber vermesi üzerine, ekipler olay yerine sevk edildi. Sağlık görevlilerinin incelemesi sonucu, Sertan Temel'in hayatını kaybettiği tespit edildi.

CİNAYET ŞÜPHELİSİ YAKALANDI

Polis ekiplerinin hızlı müdahalesi ve yapılan çalışmalar sonucunda, otomobili ile kaçan cinayet zanlısı Yener Koçer, kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı. Olayla ilgili geniş çaplı bir soruşturma başlatılırken, yaşananlar Kayseri'de büyük bir üzüntü ve şok yarattı. Toplumda, aile içi şiddetin nedenlerine ve çözüm yollarına dair tartışmaları da beraberinde getirdi.