Kahramanmaraş'ta hareketli dakikalar... Bir anda elektrik direğine tırmandı Kahramanmaraş'ta hareketli dakikalar... Bir anda elektrik direğine tırmandı

Üniversitelerden gelen davetleri geri çevirmeyen Kahramanmaraş’ın gönüllü turizm elçisi Sami Kervancıoğlu, Çankırı, Osmaniye ve Kayseri’nin ardından Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi’nde öğrencilerle bir araya geldi. Gençlerden yoğun ilgi gören Kervancıoğlu, kariyer söyleşilerini devam edeceğini kaydetti. Söyleşi sonrasında dondurma şov’u büyük beğeniyle takip edilen Kervancıoğlu, gençlerin selfie istediğini de geri çevirmedi.


Program sonrası açıklamalarda bulunan Kervancıoğlu,“Öğrencilerimize deneyimlerimizi ve şehrimizi anlattık. Gerçekten çok güzel bir program oldu. Emeği geçenleri kutluyorum.”dedi.
“81 ilde gençlerle bir araya geleceğiz”
Hedeflerinin 81 ildeki gençlerle bir araya gelmek olduğunu kaydeden Kervancıoğlu şunları söyledi, “Salonumuzda öğrencilerimizle beraber çok güzel bir gün anı yaşadık. Güzel bir söyleşi oldu. Öğrencilerimizin ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum. Ben hep diyorum gençlerimiz bizim geleceğimiz. Bu gençlerle ben gerçekten gurur duyuyorum. İnşallah bu programlarımız devam ettireceğiz. Öğrencilerimize bilgi ve birikimlerimiz anlatmaya devam edeceğiz. Şehrimizi tanıtmaya devam edeceğiz. Öğrencilerle beraber olmaktan keyif alıyorum. Mutluluk duyuyorum.  Tabi bir yandan da kitap çalışmamız devam ediyor. Bu çalışmamız inşallah bir ay içerisinde sonuçlanacak. Buradan da bunun müjdesini verme istiyorum. Programda emeği geçenleri kutluyorum.”