Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Aksu TV'ye ödül Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Aksu TV'ye ödül

ATV ekranlarının sevilen bilgi yarışma programı, Türk Lirası'ndaki enflasyonun etkisiyle büyük ödülünü değiştiriyor. Salı ve perşembe günleri Kenan İmirzalıoğlu'nun sunuculuğunda yayınlanan "Kim Milyoner Olmak İster?" programının yeni sezon tanıtımında büyük ödülün revize edildiği açıklandı.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER?'DE BÜYÜK ÖDÜL DEĞİŞİYOR

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunuculuğunu üstlendiği ATV ekranlarının fenomen yarışması "Kim Milyoner Olmak İster?" büyük bir değişikliğe gidiyor. Türk Lirası'ndaki değer kaybı nedeniyle büyük ödül güncelleniyor.

kenan-kim-milyoner-olmak-ister

YARIŞMANIN BÜYÜK ÖDÜLÜ 5 MİLYON TL'YE YÜKSELİYOR

"Kim Milyoner Olmak İster?" yarışmasının yeni sezon tanıtımı sırasında büyük bir sürpriz yaşandı. En sonunda 1 milyon Türk Lirası olan büyük ödül, son bilgilere göre 5 milyon TL'ye çıkarıldı. Bu güncelleme, yarışmanın heyecanını daha da artıracak gibi görünüyor.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER?'DA SUNUCU DEĞİŞİKLİĞİ YOK

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunuculuğunu yaptığı "Kim Milyoner Olmak İster?" yarışma programında bu sezon sunucu değişikliği olmayacak. İmirzalıoğlu'nun yeni bir dizi projesine başlayacak olması, sunuculuk değişikliği söylentilerini ortadan kaldırmış gibi görünüyor.

Editör: İsa Aslantaş