Son günlerde kış aylarının gelmesiyle birlikte artan otobüs kazaları, bu sefer Malatya'nın gündemine oturdu.

MALATYA'DA YOLCU OTOBÜSÜ FACİASI

Malatya'nın Akçadağ Develi Mahallesi'nde meydana gelen korkunç bir olayda, İstanbul'dan Malatya'ya seyahat eden ve sürücüsünün ismi henüz belirlenemeyen bir yolcu otobüsü devrildi.

Erdoğan'dan Irak dönüşü 2 başlıkta ekonomi değerlendirmesi | Kamuda tasarruf, gıdada fahiş fiyat Erdoğan'dan Irak dönüşü 2 başlıkta ekonomi değerlendirmesi | Kamuda tasarruf, gıdada fahiş fiyat

TIR İLE ÇARPIŞTI

Aynı istikamette seyreden ve plakası tespit edilemeyen bir tır, devrilen otobüse çarptı, olay yerinde büyük bir facia yaşandı.

ACİL MÜDAHALE EKİPLERİ HAREKETE GEÇTİ

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine 112 Acil Sağlık, polis, jandarma ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Hızla müdahale eden ekipler, kazazedelere yardım etmeye çalıştı.

4 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ, 36 KİŞİ YARALANDI

Kaza sonucunda yapılan ilk belirlemelere göre, 4 kişi yaşamını yitirirken, 36 kişi de çeşitli derecelerde yaralandı. Yaralılar, ambulanslarla kentteki çeşitli hastanelere sevk edildi.

POLİS SORUŞTURMASI DEVAM EDİYOR

Olayın ardından polis ekipleri tarafından başlatılan soruşturma hala devam ediyor. Kazanın nedenleri ve sorumlularının belirlenmesi için detaylı bir inceleme başlatıldı.