Doğukent'te neler oluyor? Başkan Güngör 'çok yakında açıklayacağız' dedi Doğukent'te neler oluyor? Başkan Güngör 'çok yakında açıklayacağız' dedi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, kentin gelişimi ve yeni projeleri için önemli bir istişare toplantısı düzenledi. Bu özel buluşmada, MHP Kahramanmaraş Milletvekili Doç. Dr. Zuhal Karakoç Dora, MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Hüseyin Vahit Demiröz ve Ülkü Ocakları Kahramanmaraş İl Başkanı Dursun Nar da hazır bulundu.

Toplantının ana gündemi, Kahramanmaraş'ın geleceği ve kentte yürütülen çalışmaların koordinasyonuydu. Başkan Hayrettin Güngör, "Yeni Kahramanmaraş'ın inşası noktasında büyük bir koordinasyonla çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.

mhp-heyeti-ziyaret-1

Bu önemli istişarede, Cumhur İttifakı'nın bir parçası olan Milliyetçi Hareket Partisi'nin milletvekili Sayın Zuhal Karakoç Dora, İl Başkanı Hüseyin Vahit Demiröz, Ülkü Ocakları Başkanı Dursun Nar ve yönetimleri, kentteki son durumu değerlendirdi. Kentin geleceği için atılacak adımları masaya yatırdılar.

Kahramanmaraş'ın büyümesi ve gelişmesi için yapılan bu tür istişare toplantıları, kentin ilerlemesine katkı sağlamak amacıyla gerçekleştiriliyor. İlgili tüm tarafların bir araya gelmesi, kentin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretme fırsatı sunuyor. Bu tür bir işbirliği ve koordinasyon, Kahramanmaraş'ın daha da güçlenmesine katkı sağlayacaktır.