Çakarlı Araç Skandalı: Survivor Yarışmacılarına Sert Ceza! Çakarlı Araç Skandalı: Survivor Yarışmacılarına Sert Ceza!

İstanbul'da son zamanlarda yaşanan tartışmalı bir olay, sosyal medyanın gündemini sarsmış durumda. Bir kişi, bir camiye girip içeride alkol tüketirken çekilmiş bir fotoğrafı, "Allah ile dertleştim biraz" notuyla Reddit hesabında paylaştı.

Reddit platformunda "Kondopolos" takma adını kullanan bu kişi, paylaşımının altına gelen yorumlarda dini değerlerle alay etmekten çekinmedi.

SKANDAL SÖZLER

Kullanıcının yazdığı bir mesajda caminin alt katının boş olduğunu belirtmesi dikkat çekti. Mesajında, "Ben de çantamdan içki çıkardım ve içmeye başladım. İstanbul'un kalabalık semtlerinden birinde bulunan ama o an boş olan bir cami" ifadelerini kullandı.

Reddit kullanıcılarından birinin sorduğu "Nasıl bu kadar cesur olabildiniz?" sorusuna cevap veren kişi, "'Atatürk'e ekber' dedim ve cesaretimi topladım, camiye girdim" şeklinde cevap verdi.

Üstüne bir de iddialı açıklamalarda bulunan kullanıcı, "Ülkede bulunan 3 bin 200'ü aşkın caminin güvenlik kameralarını tek tek incelemelerini öneririm. Bulduklarında gönüllü olarak karakola gidip ifade vermeye hazırım" şeklinde pişkin bir ifade kullandı.

Bu skandal olay, sosyal medyada büyük tepkilere yol açarken, ilgili makamların konuyu incelemesi bekleniyor.

1694776754-b08c79

Editör: İsa Aslantaş