Fethiye'de 3 çocuk annesi Bedriye Kesmen, halsizlik şikayetiyle komşusu Dr. A.S.'ye ait özel muayenehaneye gitti.

Muayene sonrası serum takılan Kesmen'in kalbi durdu. Kalp masajı ile tekrar çalıştırılan Kesmen, özel bir hastaneye kaldırıldı. Maalesef yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatta kalmayı başaramadı.

OLAYDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Bedriye Kesmen'in cansız bedeni otopsi için Muğla Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Pendik'te Vahşi Cinayet! Katil Cesedi Parçaladı, Konteynerlere Attı! Pendik'te Vahşi Cinayet! Katil Cesedi Parçaladı, Konteynerlere Attı!

Kesmen'in cenazesi otopsi işlemlerinin ardından yakınları tarafından Ertuğrul Gazi Cami'nde kılınan cenaze namazı sonrası Taşyaka Mezarlığı'nda toprağa verildi. Kesmen'in ölümüne ilişkin Cumhuriyet Savcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.

Otopsi sonucunda Kesmen'in kesin ölüm nedeni netlik kazanacak.

DOKTOR A.S.: "DAHA ÖNCE DE DEFALARCA AYNI SERUM UYGULANMIŞTI"

Dr. A.S., olayın ardından yaptığı açıklamada Kesmen'in solunum yolu enfeksiyonu rahatsızlığı nedeniyle sık sık kendisine geldiğini ve daha önce de aynı serumdan defalarca uygulandığını, herhangi bir sorun yaşanmadığını belirtti. Dr. A.S., bu sefer serumdan sonra Kesmen'in rahatsızlanması üzerine gerekli tedbirleri alıp ambulansla hastaneye sevkini sağladıklarını ifade etti.

Hastanın hastanede durumunun düzeldiğini ancak tekrar fenalaşıp bilinç kaybı yaşayınca yoğun bakıma alındığını ve sonrasında yaşamını yitirdiğini aktardı. Dr. A.S., olayın savcılığa intikal ettiğini ve Kesmen'e daha önce defalarca uygulanan tedaviden başka bir şey yapılmadığını vurguladı. Alerjik reaksiyon, kalp krizi ya da başka bir nedenle böyle bir olayın yaşanıp yaşanmadığının adli tıp raporuyla belli olacağını da sözlerine ekledi.

OLAYDA NE OLDU?

Bedriye Kesmen, halsizlik şikayetiyle komşusu Dr. A.S.'ye gitti. Dr. A.S., Kesmen'e muayene sonrası serum taktı. Serum takıldıktan sonra Kesmen fenalaştı ve kalbi durdu. Kalp masajı ile tekrar çalıştırılan Kesmen, ambulansla özel bir hastaneye kaldırıldı. Maalesef yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatta kalmayı başaramadı. Kesmen'in ölümüne ilişkin soruşturma başlatıldı ve otopsi sonucunda kesin ölüm nedeni netlik kazanacak.