Zonguldak’ın Kozlu ilçesinde yaşayan K.D. isimli vatandaş, marketten satın aldığı ürünün kasa fiyatının değişik olduğunu fark etti.

Ayrıca, bir arkadaşına aldırdığı sigaranın yerine farklı bir sigara verilmesi talebinde bulundu.

Kasiyer olarak çalışan Ö.B. ile aralarında tartışma başladı. Durumu, Kozlu ilçesindeki halk eğitim merkezinde müdür yardımcısı olarak görev yapan oğlu Onur D.’ye haber verdi.

POLİS EKİPLERİ DEVREYE GİRDİ

Polis ekiplerine de haber verilmesi üzerine, söz konusu markete polisler sevk edildi.

Taraflarla görüşen ekipler, şikayetçi olup olmadıklarını sordu. Ancak, araya giren Onur D., polis ekiplerine yönelik sert ifadeler kullandı.

GÖZALTINA ALINAN ONUR D., SERBEST KALDI

Onur D., polis ekiplerinin müdahalesiyle gözaltına alındı. İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerine devredilen soruşturma sonrasında Zonguldak Adliyesi’ne sevk edildi.

Özür dileyerek şeker hastası olduğunu ve bir anlık sinirle bu davranışları sergilediğini belirten Onur D., serbest bırakıldı.

Sur Belediyesi'nde mazbata töreni sonrası hakaret içeren sözlere soruşturma Sur Belediyesi'nde mazbata töreni sonrası hakaret içeren sözlere soruşturma

Ö.B. ise şikayetçi olmadığını ifade etti.

Polise mukavemet suçundan ve kamu görevlisine hakaret iddiasıyla Cumhuriyet Savcılığı’na çıkarılan Onur D., ifadesinin ardından serbest kaldı.