Kurtlar Vadisi'nde unutulmaz bir performans sergileyerek "Ştandart Kazım" karakterine hayat veren Kazım Çarman, son haliyle dikkatleri üzerine çekiyor.

standart-kazim-marasli

UZUN YILLAR NATO'DA GÖREV ALDI, KURTARAN KAZIM GERİ DÖNDÜ

NATO'nun güvenlik biriminde uzun yıllar görev yapan Çarman, Kurtlar Vadisi Pusu'dan ayrıldıktan sonra çocukluğunun geçtiği İsviçre'ye geri döndü. Ancak geri döndüğünde sağlıklı ve fit görünümüyle hayranlarını şaşırttı.

kazim

Kızıl Goncalar'dan Kahkaha Tufanı! Mert Yazıcıoğlu'ndan Eğlenceli Set Anı! Kızıl Goncalar'dan Kahkaha Tufanı! Mert Yazıcıoğlu'ndan Eğlenceli Set Anı!

BRUCE WILLIS'E BENZETİLEN ÇARMAN, SPORLA FORMUNU KORUYOR

Kurtlar Vadisi'nin Ştandart Kazım'ı, Bruce Willis'e benzemekle kalmıyor, aynı zamanda spor yapmaktan da geri kalmıyor. Yıllara meydan okuyan oyuncu, uzun yıllardır yurt dışında yaşamasına rağmen fit ve kaslı görünümüyle dikkat çekiyor. Görenler, "Adam taş gibi", "Maşallah abime", "Bu nasıl bir fitlik" gibi yorumlarda bulunuyor.

kazim-fit

KAHRAMANMARAŞ'IN EVLATLARINDAN BİRİ: KAZIM ÇARMAN

1973 yılında Kahramanmaraş'ta dünyaya gelen Kazım Çarman, ailesiyle birlikte 5 yaşında İsviçre'ye taşındı. Dövüş sporlarına ilgi duyan Çarman, savunma konusundaki yetenekleriyle öne çıkarak dünyaca ünlü savunma okulu Scoti School'da eğitim aldı. NATO'da devlet görevlilerinin korumalığını üstlenen başarılı oyuncu, Kahramanmaraş'ın yetiştirdiği önemli isimlerden biri olarak öne çıkıyor.

marasli-kazim

Kazım Çarman'ın hayranları, onun başarılı kariyeri ve fit görünümüyle gurur duyarken, oyuncunun gelecekteki projelerini merakla bekliyor.

Editör: İsa Aslantaş