Bennu Yıldırımlar'ın Yaş Değişimi Şaşırtıyor: Arak Dizisindeki Rolü İçin 25 Yaş Yaşlandırıldı

Esra Erol Yunus Varsak kimdir? Aysun Varsak - Murat Altun olayı nedir? Esra Erol Yunus Varsak kimdir? Aysun Varsak - Murat Altun olayı nedir?

Show TV'nin sevilen dizisi Arak, başarılı oyuncu Bennu Yıldırımlar'ın dikkat çeken performansıyla büyük ilgi topluyor. Yaprak Dökümü, Umutsuz Ev Kadınları, Kadın ve Kusursuz Kiracı gibi projelerdeki başarısıyla tanınan Yıldırımlar, Arak dizisinde Sema Sultan karakterine hayat veriyor.

Bennu Yıldırımlar, Sema Sultan Rolü İçin Radikal Bir Değişime Gitti

Dizideki karakteri için gerçekleştirdiği etkileyici dönüşümle adından söz ettiren Bennu Yıldırımlar, Sema Sultan rolü için tam 4 saat süren plastik makyaj ve peruk kullanımıyla 25 yaş yaşlandırıldı. İlker Kaleli ve Öykü Karayel'in yanı sıra Mehmet Özgür, Tülin Özen, Yıldıray Şahinler, Furkan Kalabalık ve Demircan Kaçel gibi deneyimli isimlerle birlikte Arak dizisinin başrollerini paylaşan Yıldırımlar, bu özel dönüşümle karakterine derinlik katmayı başardı.

Makyaj Maratonu: 25 Yaş İlerlemek 4 Saat Aldı

Bennu Yıldırımlar'ın Sema Sultan karakterine bürünmeden önce geçirdiği makyaj maratonu izleyicileri şaşırttı. Oyuncuya yüz, el ve boyun makyajı uygulanarak peruk takıldı ve 25 yaş yaşlandırılan Yıldırımlar, bu özel süreçte hayranlarını adeta büyüledi. Hayranlar, usta oyuncunun yaşlandırılmış halini görünce tanımakta güçlük çekti.

Arak Dizisi: Zeynep ve Kara'nın Hikayesi Show TV Ekranlarında

Arak dizisi, Öykü Karayel, İlker Kaleli, Bennu Yıldırımlar, Mehmet Özgür, Tülin Özen, Yıldıray Şahinler, Furkan Kalabalık ve Demircan Kaçel'in başrollerini üstlendiği büyük bir oyuncu kadrosuyla izleyici karşısına çıkıyor. Zeynep ve Kara'nın hikayesini anlatan dizi, Show TV ekranlarında seyirciyle buluşmaya devam ediyor.

bennu-yildirimlar-arak-dizisindeki-rolu-icin-16664343_6805_m